Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Kondenzační kotle, které se přizpůsobí různé kvalitě plynu

Protherm nabízí inovativní řešení a pokročilé technologie pro vytápění a přípravu teplé vody již přes 30 let.

U značky Protherm mluvíme o vytápění a komfortu teplé vody v tom nejlepším provedení: řada kondenzačních kotlů Flame Fit totiž splňuje ty nejnovější technologické standardy. Tyto kotle se snadno instalují a nabízejí řadu inovativních funkcí pro zajištění efektivního a udržitelného provozu - dnes i v budoucnu. Kromě toho, že se dokážou automaticky přizpůsobit případné změně složení a kvality plynu, jsou připravené i na spalování plynu s příměsí až 20 % vodíku. Perfektní provoz kotle bez nutnosti jakýchkoli manuálních úprav tak zajistí skutečně komfortní provoz.

V provedení Flame Fit nabízíme již tradiční oblíbené plynové kotle řady Panther a Tiger Condens. Co se týká regulace, tak v tomto případě určitě doporučujeme využít pro vzdálenou správu kotle náš nejnovější set, tedy bezdrátový prostorový regulátor MiGo Select SRT 51f s internetovou bránou SR 940f MiGo Link. Díky aplikaci MiGo Link bude ovládání zařízení chytřejší, rychlejší, intuitivnější a uživatelsky přívětivější.

Více informací


Protherm (Vaillant Group Czech s.r.o.)
logo Protherm (Vaillant Group Czech s.r.o.)

Společnost Protherm, která velmi sebevědomě vstoupila v roce 1992 na český trh se svým elektrokotlem, patří v současné době mezi přední české značky tepelné techniky. Díky zapojení do koncernu Vaillant Group exportuje Protherm své výrobky do mnoha zemí ...

 
 
Reklama