Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Kondenzační kotle Vaillant s technologií ioniDetect

S kondenzačními kotli ecoTEC plus a ecoTEC exclusive s technologií ioniDetect uděláte rozhodnutí pro budoucnost. Výrobky Vaillant zaručují dlouhou životnost, vysokou účinnost i výkon.

Nová funkce ioniDetect zase umožňuje plnou adaptabilitu kotle na měnící se kvalitu či složení plynu. Kotel sám rozpozná změnu vlastností plynu a jeho provoz automaticky přizpůsobí dané změně. 

Plochý design a koncept snadného ovládání společně s chytrými regulátory usnadňují instalaci a provoz. Kondenzační kotle ecoTEC plus a ecoTEC exclusive ioniDetect lze navíc ovládat vzdáleně kdykoliv a odkudkoliv. Můžete je velmi snadno propojit například s internetovým modulem sensoNET a aplikací sensoAPP, a spravovat je tak třeba i cestou domů z práce nebo z dovolené. Toto řešení je nejen velmi pohodlné, ale také zcela udržitelné, neboť kotel tak pracuje pouze tehdy, když je to skutečně třeba.

Na kondenzační kotle této řady lze sjednat prodlouženou záruku na dobu 5 let. Nově v nabídce máme také certifikát CONNECTED, díky kterému zákazník získá nejen prodloužení záruky na 5 let, ale i vzdálený dohled nad kotlem prostřednictvím vybrané servisní firmy po celou dobu jeho životnosti.

Více informací


Vaillant Group Czech s.r.o. (zn. VAILLANT)
logo Vaillant Group Czech s.r.o. (zn. VAILLANT)

Díky více než 145 letům zkušeností vám značka Vaillant poskytuje efektivní a ekologická řešení pro vytápění, ohřev teplé vody, chlazení a větrání. V našem produktovém portfoliu najdete kondenzační kotle, tepelná čerpadla, rekuperační jednotky, zásobníky, ...

 
 
Reklama