Růst konkurence na domácím energetickém trhu a propojení českého a slovenského denního trhu s elektřinou patří podle české vlády k nejdůležitějším událostem v tuzemské energetice v loňském roce.
8. den otevřených dveří v automatické kotelně na biomasu s kotlem GUNTAMATIC se koná dne 22. 8. 2010 v Týně nad Bečvou, 9 - 15 hod. Všichni zájemci jsou srdečně zváni!
Thermona vystaví na veletrhu Aqua-therm Praha 2010 rozšířenou řadu elektrokotlů a od 1.července 2010 vydává společnost Thermona nový ceník kotlů a příslušenství.
Chystají se změny v podporách obnovitelných zdrojů energie
23.7.2010
Vychází nové číslo časopisu Vytápění, větrání, instalace (3/2010) s tématy Provozně úsporná vzduchotechnická zařízení, Vlastnosti rotujících větracích hlavic a další...
Thermotip nabízí novinku: zásobníky se speciálním keramickým povrchem Keramtech TIPEX TXC a zásobníky TIPEX TXE v mnoha různých variantách pro akumulaci a ohřev jak teplé, tak topné vody.
AMiT chystá na veletrh Aqua-therm Praha 2010 novinky v regulaci. Např. AMREG je určen pro řízení malých zařízení nebo technologických celků - např. kotel na peletky, tepelné čerpadlo, FanCoil jednotky apod.
Výrobní společnost UNIVENTA Praha spol, s.r.o. vydala nový ceník platný pro Českou republiku s platností od 14. 6. 2010.
19.7.2010
Premium Power s.r.o.
Letní prodejní akce OCHSNER Tepelná čerpadla. Polna Corp. jako výhradní zástupce značky OCHSNER vyhlašuje akci pro koncové zákazníky na tepelná čerpadla OCHSNER typu vzduch/voda do 31. 8. 2010.
16.7.2010
Poslechtěte si právě uveřejněné přednášky ze semináře o realizaci úsporných opatření v Národním divadle metodou EPC v sekci VIDEA na TZB-info.
Zajímavosti z konference Alternativní zdroje energie 2010 s podtitulem Udržitelné zásobování budov teplem a chladem, která proběhla tento týden v Kroměříži.
16.7.2010
A. C. V. - ČR, s. r. o.
Společnost ACV uvedla na trh nové typy nerezových kondenzačních kotlů PRESTIGE 18-32 MK III.
Asociace výrobců minerální izolace (AVMI) a Sdružení EPS ČR (S-EPS) podporují apely vycházející ze závěrů tuzemské energetické koncepce Chytrá energie, kterou koncem dubna představily nestátní ekologické organizace.
Při nákupu krbových kamen nebo interiérového kotle získáte dle výběru palivové dřevo na zimu, doplňky v hodnotě 5000 Kč nebo záruku na 4 roky. Akce platí od 28. do 30.7. 2010.
12.7.2010
IVAR CS spol. s r.o.
IVAR CS spol. s r.o. - Akce na solární sestavy. Zařazené v dotačním titulu Zelená úsporám. Akce platí do 31.10.2010.
Hlavní kandidát na ministra průmyslu a obchodu v nové trojkoaliční vládě Martin Kocourek (ODS) hodlá zachovat limity těžby hnědého uhlí a omezit důraz dosud kladený na fotovoltaiku.
ROZDĚLOVAČE AFRISO řady ProCalida - nový výrobek pro moderní vytápění, patentované rozdělovače pro podlahové vytápění, radiátory a sálavé panely, .
8.7.2010
DANFOSS, s. r. o.
Nový prvek manuálního balančního ventilu z řady Leno MSV. LENO™ MSV-B je nová generace manuálních, seřizovacích ventilů v systémech vytápění, chlazení a distribuci teplé vody.
8.7.2010
REVEL, s.r.o.
Tepelné čerpadlo vzduch-voda od 15 tisíc korun. Více info na serveru novinky.cz
Zhruba každá druhá budova ze zateplených domů nebo staveb vybavených novým ekologickým topením, na které vlastníci dostali příspěvek ze státního programu Zelená úsporám, bude podrobena kontrole.
Letní škola IntelliCAD probíhá na webu 4Mcad.cz formou video lekcí s komentářem a je určena především začínajícím nebo mírně pokročilým uživatelům CAD programů.