Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Unikátní kachlové krby od českého výrobce Hein

Sálavé vytápění ve vyváženém poměru s prouděním teplého vzduchu jsou hlavní domény kachlových krbů od známého českého výrobce kachlů a kachlových kamen HEIN. Nadčasový Cube design, keramické velkoformátové kachle a kvalitní topeniště – tedy prvky, které tomuto výrobku daly směr.

Cílem firmy Hein & spol. bylo vyvinout topidlo, které bude pro své majitele opravdovým přínosem, což se povedlo a navíc vedlo ke vzniku zcela nového typu krbu na trhu, kterým se inspirují nejen zákazníci, ale i tvůrci interiérů a projektanti.

Kombinovaný způsob vytápění u kachlových krbů je založen na předávání tepelné energie sáláním a současným prouděním teplého vzduchu s velmi rychlým startem. Studený vzduch je nasáván u podlahy a postupně prochází celým krbem až do jeho vrchní části, kde pak pozvolna vystupuje větrací drážkou. Systém je navržen tak, aby prioritou vytápění bylo sálání a proudění vzduchu neboli konvekce pak příjemným doplňkem. Vše funguje zcela automaticky. Oba způsoby mají pozvolný náběh a v průběhu topení v krbu se navzájem doplňují. Všechny typy kachlových krbů je možné vybavit akumulačním výměníkem, který zvyšuje celkovou účinnost krbu a uchovává tak ještě více tepelné energie pro její následné předávání.

Kachlové krby HARMONY a SOLID, to jsou moderní technologie, harmonický design a solidní značka.

Hein - Kachlový krb HARMONY R
Hein - Kachlový krb HARMONY R
Hein - Kachlový krb HARMONY L
Hein - Kachlový krb HARMONY L
Hein - Kachlový krb HARMONY FN
Hein - Kachlový krb HARMONY FN

Kachlové krby Hein jsou nabízeny ve třech základních řadách s názvy F, L a R. Označení F je pro typy s krbovou vložkou s rovným prosklením, názvy L nebo R pak pro krby s rohovým ohýbaným sklem. Dvířka kachlových krbů jsou osazena speciálním designovým sklem. Tělo krbu tvoří glazované velkoformátové keramické kachle jako ideální materiál pro efektivní přenos tepla a akumulaci. Paleta odstínů glazur Hein je velmi bohatá a vyvážená, sleduje moderní trendy v bydlení. Správný výběr vhodných povrchů pro daný interiér je tedy snadnou záležitostí. U kachlových krbů typově označených FN jsou použity kachle s krásným strukturovaným povrchem, a to na čelní straně u řady Harmony FN nebo na bočních plochách u řady Solid FN.

Topeniště ve všech typech kachlových krbů je od předního evropského výrobce Romotop®. Pojmy jako kvalita, moderní konstrukce a respekt k ekologii jsou tak zaručeny. Spalovací komora vyložená šamoty, regulace hoření jedním ovládacím prvkem, vysoká účinnost 81 - 92%, centrální přívod vzduchu z exteriéru a optimální proces hoření jsou pro značku Romotop® samozřejmostí. Regulovatelné výkony se dle typu pohybují od 2 do 8 kW.

Kachlový krb Hein je ryze český výrobek, který zahřeje, potěší, zpříjemní atmosféru a také ušetří nemalé náklady na vytápění.

Hein - Kachlový krb HARMONY F
Hein - Kachlový krb HARMONY F
Hein - Kachlový krb HARMONY R
Hein - Kachlový krb HARMONY R
Hein - Kachlový krb SOLID F
Hein - Kachlový krb SOLID F

Pozvánka na veletrh ForArch 2017

Rádi bychom Vás pozvali na veletrh FORARCH 2017, který se uskuteční ve dnech 19. - 23. 9. 2017 na výstavišti PVA EXPO Praha v Letňanech. Najdete nás v hale 7, stánek B11. Představíme kachlová kamna Hein včetně novinky – kachlový krb HARMONY. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Hein - Kachlový krb SOLID FN
Hein - Kachlový krb SOLID FN
Hein - Kachlový krb SOLID R
Hein - Kachlový krb SOLID R
Hein - Kachlový krb SOLID L
Hein - Kachlový krb SOLID L

Kachlové krby HARMONY - kombinované vytápění
Kachlové krby HARMONY - kombinované vytápění
Kachlové krby SOLID - kombinované vytápění
Kachlové krby SOLID - kombinované vytápění
Kachlové krby HEIN - grafy
Kachlové krby HEIN - grafy


Hein & spol. - keramické závody, spol. s r.o., od 1. 4. 2021 ROMOTOP spol. s r.o.
logo Hein & spol. - keramické závody, spol. s r.o., od 1. 4. 2021 ROMOTOP spol. s r.o.

Od 1. 4. 2021 jako ROMOTOP spol. s r.o. vyrábí keramické kachle pro kachlová kamna, krby a kachlové sporáky, typizovaná kamna a kachlové krby. Výrobní program je zaměřen jak na tradiční vzory kachlů, tak na moderní velkoformátovou keramiku, která je lídrem ...