Unikátní kachlové krby od českého výrobce Hein

Datum: 18.9.2017  |  Organizace: Hein & spol. - keramické závody, spol. s r.o.  |  Firemní článek

Sálavé vytápění ve vyváženém poměru s prouděním teplého vzduchu jsou hlavní domény kachlových krbů od známého českého výrobce kachlů a kachlových kamen HEIN. Nadčasový Cube design, keramické velkoformátové kachle a kvalitní topeniště – tedy prvky, které tomuto výrobku daly směr.

Hein & spol. - keramické závody, spol. s r.o.
Tošovice 1
74235 Odry

tel.:+420 556 312 500
e-mail:
web:www.hein.cz

Cílem firmy Hein & spol. bylo vyvinout topidlo, které bude pro své majitele opravdovým přínosem, což se povedlo a navíc vedlo ke vzniku zcela nového typu krbu na trhu, kterým se inspirují nejen zákazníci, ale i tvůrci interiérů a projektanti.

Kombinovaný způsob vytápění u kachlových krbů je založen na předávání tepelné energie sáláním a současným prouděním teplého vzduchu s velmi rychlým startem. Studený vzduch je nasáván u podlahy a postupně prochází celým krbem až do jeho vrchní části, kde pak pozvolna vystupuje větrací drážkou. Systém je navržen tak, aby prioritou vytápění bylo sálání a proudění vzduchu neboli konvekce pak příjemným doplňkem. Vše funguje zcela automaticky. Oba způsoby mají pozvolný náběh a v průběhu topení v krbu se navzájem doplňují. Všechny typy kachlových krbů je možné vybavit akumulačním výměníkem, který zvyšuje celkovou účinnost krbu a uchovává tak ještě více tepelné energie pro její následné předávání.

Kachlové krby HARMONY a SOLID, to jsou moderní technologie, harmonický design a solidní značka.

Hein - Kachlový krb HARMONY R
Hein - Kachlový krb HARMONY R
Hein - Kachlový krb HARMONY L
Hein - Kachlový krb HARMONY L
Hein - Kachlový krb HARMONY FN
Hein - Kachlový krb HARMONY FN

Kachlové krby Hein jsou nabízeny ve třech základních řadách s názvy F, L a R. Označení F je pro typy s krbovou vložkou s rovným prosklením, názvy L nebo R pak pro krby s rohovým ohýbaným sklem. Dvířka kachlových krbů jsou osazena speciálním designovým sklem. Tělo krbu tvoří glazované velkoformátové keramické kachle jako ideální materiál pro efektivní přenos tepla a akumulaci. Paleta odstínů glazur Hein je velmi bohatá a vyvážená, sleduje moderní trendy v bydlení. Správný výběr vhodných povrchů pro daný interiér je tedy snadnou záležitostí. U kachlových krbů typově označených FN jsou použity kachle s krásným strukturovaným povrchem, a to na čelní straně u řady Harmony FN nebo na bočních plochách u řady Solid FN.

Topeniště ve všech typech kachlových krbů je od předního evropského výrobce Romotop®. Pojmy jako kvalita, moderní konstrukce a respekt k ekologii jsou tak zaručeny. Spalovací komora vyložená šamoty, regulace hoření jedním ovládacím prvkem, vysoká účinnost 81 - 92%, centrální přívod vzduchu z exteriéru a optimální proces hoření jsou pro značku Romotop® samozřejmostí. Regulovatelné výkony se dle typu pohybují od 2 do 8 kW.

Kachlový krb Hein je ryze český výrobek, který zahřeje, potěší, zpříjemní atmosféru a také ušetří nemalé náklady na vytápění.

Hein - Kachlový krb HARMONY F
Hein - Kachlový krb HARMONY F
Hein - Kachlový krb HARMONY R
Hein - Kachlový krb HARMONY R
Hein - Kachlový krb SOLID F
Hein - Kachlový krb SOLID F

Pozvánka na veletrh ForArch 2017

Rádi bychom Vás pozvali na veletrh FORARCH 2017, který se uskuteční ve dnech 19. - 23. 9. 2017 na výstavišti PVA EXPO Praha v Letňanech. Najdete nás v hale 7, stánek B11. Představíme kachlová kamna Hein včetně novinky – kachlový krb HARMONY. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Hein - Kachlový krb SOLID FN
Hein - Kachlový krb SOLID FN
Hein - Kachlový krb SOLID R
Hein - Kachlový krb SOLID R
Hein - Kachlový krb SOLID L
Hein - Kachlový krb SOLID L

Kachlové krby HARMONY - kombinované vytápění
Kachlové krby HARMONY - kombinované vytápění
Kachlové krby SOLID - kombinované vytápění
Kachlové krby SOLID - kombinované vytápění
Kachlové krby HEIN - grafy
Kachlové krby HEIN - grafy

 

Témata 2018

Partneři - Vytápění

logo ENBRA
logo DANFOSS
logo GEMINOX
logo FV PLAST
logo THERMONA

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme

 
 

Aktuální články na ESTAV.czBřeclavská nemocnice vsadila na energetické úspory. Ročně na energiích ušetří okolo 40 %Luxusní a inteligentní bydlení ze staré prádelny vzniklo v BrněPokládka koberce na podložku. Metoda napínání do obvodových lištOslavte světový den vody! Navštívit můžete spousty akcí, můžete i pomoci!