Navštivte expozici VIADRUS na veletrhu Země živitelka

Datum: 17.8.2017 01:00  |  Organizace: VIADRUS a.s.  |  Firemní zpráva

Jako již tradičně, i letos vystavuje VIADRUS na největším veletrhu v Jižních Čechách, na Zemi živitelce. Srdečně vás zveme k návštěvě našeho stánku.

VIADRUS a.s.
Bezručova 300
735 81 Bohumín

tel.:596 088 888
e-mail:
web:www.viadrus.cz  www.facebook.com/viadrus.cz
Kotel Hercules U32, který jako jediný litinový kotel s ručním přikládáním na trhu splňuje až 5. emisní třídu
Kotel Hercules U32, který jako jediný litinový kotel s ručním přikládáním na trhu splňuje až 5. emisní třídu


Protože se kvapem blíží již 44. ročník oblíbeného veletrhu Země živitelka v Českých Budějovicích, dovolujeme si vás již nyní pozvat na náš stánek s číslem 102. Ten se, stejně jako v minulých letech, bude nacházet na volné ploše nedaleko hlavního vstupu na výstaviště.

A na co se můžete těšit?

Předvedeme výběr z celého sortimentu se zvláštním důrazem na kotle dotované ve II. kole kotlíkových dotací. Hvězdou expozice bude VIADRUS A3C (verze 2017+), jediný český litinový automat na uhlí/pelety ve druhém kole kotlíkových dotací. Vedle něj se zde představí dotovaný litinový automat VIADRUS A2C s otočnou retortou, dotovaný oceloplechový kombinovaný automat VIADRUS A3W, dotované pyrolytické kotle s ručním přikládáním VIADRUS P7C a LIGNATOR a v neposlední řadě legendární Hercules U32, který jako jediný litinový kotel s ručním přikládáním na trhu splňuje až 5. emisní třídu, ekodesign a současně nepotřebuje k provozu elektrický proud. Nebude chybět ani ukázka z oblasti plynových kotlů. Vedle moderních závěsných kondenzačních kotlů v dotacích VIADRUS K4 a K5 se rozhodně neztratí nízkoteplotní litinový plynový kotel Garde G42 ECO. V jejich sousedství naleznete expozici moderních i retro litinových radiátorů, které můžete mít v téměř libovolné barvě RAL. Radiátory jsou dodávány s bezkonkurenční dvacetiletou zárukou. Expozici VIADRUS pak uzavírají kamna ECHEDO a AGURO, které se začaly vyrábět v roce 2016.

Na stánku bude přítomen i zástupce společnosti Kamnářství Písař, která provozuje v Jindřichově Hradci velký showroom s produkty VIADRUS. Tato společnost nabídne zvýhodněné ceny pro nákup produktů VIADRUS během veletrhu a krátce po něm. Velkým tématem tohoto léta je druhé kolo kotlíkových dotací. Na stánku VIADRUS budou k dispozici specialisté, kteří návštěvníkům s dotacemi poradí a pomohou vybrat i nejvhodnější dotovaný kotel. Zkombinujte kotlíkovou dotaci a veletržní slevu a získejte moderní litinový kotel za nejvýhodnější cenu.

Těšíme se na Vaši návštěvu na stánku VIADRUS na Zemi živitelce v Českých Budějovicích ve dnech 24.-29. srpna 2017, volná plocha číslo 102.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Jednotrubková otopná soustava na zámku Kamenice nad Lipou po 15 letech

18.6.2018 | Dr. Ing. Petr Fischer
Pojednání o stavu jednotrubkové otopné soustavy, která začala být projektována v roce 1999 a je nepřetržitě v provozu již přes 15 let.

Kdy a proč se odpojit od CZT?

16.6.2018 | redakce
Přechod na vlastní plynovou kotelnu pro bytový objekt má smysl, pokud se návratnost investice pohybuje v řádu pěti až šesti let.

REGULUS – OZE ve vztahu k dotacím a novinky

15.6.2018 | redakce TZB-info ve spolupráci s firmou REGULUS
Některé poznatky z jarního cyklu přednášek společnosti REGULUS spol. s r.o., které organizovala Společnost pro techniku prostředí.

Zkušenosti z vytápění rodinného domu krbovými kamny s teplovodním výměníkem tepla

11.6.2018 | Ing. Jaroslav Dufka
Snaha minimalizovat náklady na vytápění vede některé majitele rodinných domů k používání krbových vložek nebo krbových kamen s teplovodním výměníkem. Provozní náklady se tím omezí jen na nákup paliva. S použitím teplovodního výměníku jsou však spojeny stejné bezpečnostní požadavky jako s teplovodním kotlem.
diskuse: 1 příspěvek, 14.06.2018 14:14

Jak zapálit uhlí nebo pelety v automatickém kotli?

10.6.2018 | redakce TZB-info ve spolupráci se značkou Dakon
První zapálení paliva v novém automatickém kotli na tuhá paliva může být takovou malou rodinnou oslavou. Jak to provést elegantně, a přitom odborně a správně? Příklad postupu je demonstrován na kotli Dakon DOR 5N Automat, a to s palivem hnědé uhlí – Ořech 2. Tento kotel může být provozován rovněž s palivem dřevěné pelety.

Témata 2018

Partneři - Kotlíkové dotace

logo BENEKOVterm
logo INTERGAS
logo KOVARSON
logo HOTJET
technická podpora výrobců

Doporučujeme

 
 

Aktuální články na ESTAV.czArchitektonicky zdařilou továrnu na zpracování bambusu postavili z betonuObjem veřejných stavebních zakázek do června vzrostl o 82 procentPožadavky na doplňování pitné nebo užitkové vody do vodovodu – V.Bezúdržbové terasy Terrace Massive Pro