Lepší zážitek pro hosty - vyšší efektivita pro hotel

Datum: 4.2.2016  |  Organizace: Schneider Electric CZ, s. r. o.  |  Firemní článek

Globální řešení správy pokojů a prostor pro hosty umožňuje zlepšit provoz a snížit náklady při současném zvýšení komfortu a možnosti kontroly uživateli. Prozkoumejte a objevte produkty a řešení pro hotely od Schneider Electric.

Schneider Electric CZ, s. r. o.
U Trezorky 921/2
158 00 Praha 5 - Jinonice

tel.:+420 281 088 111, + 420 382 766 333 , Fax: +420 224 810 849
e-mail:
web:www.schneider-electric.cz/cs/

 

Horkou novinku představuje ideální regulátor pro hotelové pokoje včetně jeho možnosti bezdrátové integrace pomocí řešení SmartStruxure Lite, které je vhodné jak pro rekonstrukce, tak pro nové budovy. Další možností je komunikace po otevřeném protokolu, který usnadní integraci do komplexního BMS systému SmartStruxure a dalších navazujících energetických řešení snižující provozní náklady.

Vyzkoušejte 3D interaktivní nástroj pro prostorové regulátory, ve kterém si můžete navrhnout své vlastní prostorové regulátory řady SE7000 i SE8000, a ujistit se tak v designu a správném modelu pro váš konkrétní projekt.Informační brožury si můžete stáhnout zde.

Řešení správy pokojů pro hosty od společnosti Schneider Electric eliminuje plýtvání a zvyšuje provozní efektivitu, čímž napomáhá dosáhnout až 44% úspor.(video včetně možnosti spuštění CZ titulků – automatický překlad, podporuje prohlížeč Google Chrome)


 

Datum: 4.2.2016
Organizace: Schneider Electric CZ, s. r. o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2018

technická podpora výrobců

Partneři - Vytápění

logo FV PLAST
logo GEMINOX
logo THERMONA
logo ENBRA
logo DANFOSS

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme

 
 

Aktuální články na ESTAV.czArchitektonicky zdařilou továrnu na zpracování bambusu postavili z betonuObjem veřejných stavebních zakázek do června vzrostl o 82 procentPožadavky na doplňování pitné nebo užitkové vody do vodovodu – V.Bezúdržbové terasy Terrace Massive Pro