Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Resideo představuje novou řadu řešení radiátorového vytápění

Společnost Resideo Technologies, přední světový výrobce a distributor systémových řešení pro komfort a bezpečnost domova, uvedl na trh novou řadu termostatických radiátorových ventilů a hlavic Honeywell Home, které zajišťují nepřetržitý provoz a spolehlivý průtok vody.

Když dojde na systémové vytápění domů, je pro majitele nemovitostí zásadní především jednoduchost, spolehlivost a energeticky efektivní výkon. Stejně to vnímají také profesionální instalační firmy, systémoví designéři a dodavatelé. Společnost Resideo proto využila svých bohatých zkušeností a přináší novou řadu pro kontrolu toku vhodnou pro moderní bydlení budoucnosti.

Prvním jejím produktem je elegantní a kompaktní radiátorová hlavice Honeywell Home Thera-6 s krytem odolným proti prachu a vyblednutí. Tato hlavice poskytuje prvotřídní teplotní regulaci ve své třídě1 prostřednictvím německého senzoru kapaliny.

Druhým produktem je řada ventilů Honeywell Home V2000SX, která přináší několik technických výhod:

  • Standardní ventil řady SX splňuje 90 % požadavků na průtok topením pro vytápění domácností
  • Nová řada byla testována nad rámec požadavků evropských norem kvality
  • Osvědčená konstrukce s dvojitým o-kroužkem

Na produkty Thera-6 a V2000SX se navíc vztahuje prodloužená záruční doba2. Rozšířená záruka je nabízena přímým zákazníkům Resideo za příslušných podmínek společnosti.

Produkty jsou dostupné od 14. září.

Zákazníci jsou vždy v centru toho, co a jak děláme, proto jsme se zaměřili především na přání techniků a průmyslových partnerů, kteří se stali klíčovou součástí procesu vývoje tohoto produktu. Jsme pyšní na naši novou řadu a především na jednoduchost, kvalitu a spolehlivost, kterou nabízí,” řekl Mario Moura, generální produktový ředitel Resideo pro oblast EMEA.

Nová řada radiátorových řešení Honeywell Home je skvělou volbou pro instalatéry, velkoobchodníky i maloobchodníky. Pro více informací navštivte: homecomfort.resideo.com
Obchodní značka Honeywell Home je užívána pod dlouhodobou licencí Honeywell International Inc.


1 Certifikace podle certifikačního schématu Keymark pro dosažení nejlepšího hodnocení přesnosti řízení podle revidovaných evropských norem EN 215.

2 Produkty nové řady mají prodlouženou záruční dobu, podle příslušných záručních podmínek společnosti Resideo:

Produkt Produktová řada Životnost produktu, na kterou se vztahuje
příslušná záruční doba (od data výroby)
Termostatická radiátorová hlavice Thera-6 10 let
Termostatické radiátorové ventily V2000SX 15 let
Resideo Technologies Inc.
logo Resideo Technologies Inc.

Regulace vytápěcích a vodních instalací - ekvitermní, zónová a termostatická regulace, vyvažování, směšování, zónové ventily, pojistné ventily, odvzdušňování, vodní filtry, redukční ventily, potrubní odlučovače, úpravny vody, průmyslové armatury, detektory ...