Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Novinky Kermi na veletrhu Aquatherm 2018

Datum: 18.3.2018  |  Organizace: KERMI, s.r.o.  |  Firemní článek

Koncem února 2018 prezentovalo Kermi s.r.o. na 22. mezinárodním veletrhu Aquatherm v Praze své produkty, inovativní technologii x2 a produktové novinky.

KERMI, s.r.o.
Dukelská 1427
349 01 Stříbro

tel.:+420 374 611 111
e-mail:
web:www.kermi.cz

V rámci deskových radiátorů byl představen svislý deskový radiátor Verteo a všechny tři designové linie: Profil, Line a Plan. U provedení Plan bylo představeno nové středové připojení Vplus, které nabízí ještě větší flexibilitu při projektování a rychlé a jednoduché použití při montáži. Stejně jako u všech ostatních otopných těles Kermi skrývá nový deskový radiátor Vplus patentovanou technologii x2. K dostání je rovněž jako modely, které splňují speciální požadavky na hygienu a ochranu proti korozi.

V rámci designových a koupelnových radiátorů bylo možné shlédnout designový radiátor Tabeo v  provedení pro čistě elektrický provoz, Ideos s nezaměnitelnými hvězdicovitými elementy, Duett s klasickým vzhledem, ale s dvojitou silou pro vytápění ve spojení s x-link sadou pro kombinaci podlahové vytápění s radiátorem, Pateo s progresivní plochou čelní deskou a zaoblenou boční partií.

Vedle klasického vytápění otopnými tělesy bylo také možné se seznámit se systémy podlahového vytápení Kermi x-net a dozvědět se informace, popř. rozdíly mezi jednotlivými systémy. Nechyběl ani článkový radiátor a podlahový konvektor. Nově na českém trhu byl předveden Kermi produkt pro centrální řízené větrání a zájmecům se tak naskytovala jedinečná příležitost shlédnout výrobek jako první a dozvědět se více se o tomto výrobku.

Zmeškali jste termín veletrhu? Více informací o Kermi produktech naleznete na www.kermi.cz.
 

Datum: 18.3.2018
Organizace: KERMI, s.r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2019

technická podpora výrobců

Partneři - Vytápění

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme