Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

S novým kompaktním otopným tělesem „Ramo“ od firmy PURMO se můžete chlubit pestrým peřím

MÁTE RÁDI BARVY? (MY TAKÉ!)
Datum: 17.8.2018  |  Organizace: PURMO zastoupení v ČR  |  Firemní článek

Díky nové kampani od firmy PURMO – Colour your life – se mezi čtyři stěny dostanou barvy. Kompaktní otopné těleso „Ramo“ kombinuje elegantní design s nejmodernějšími funkcemi, a je proto ideální designový prvek pro obytné prostory vašich zákazníků.

PURMO zastoupení v ČR
Mariánské nám. 617/1
61700 Brno

tel.:+420 774 302 051
e-mail:
web:www.purmo.com
Otopné těleso Ramo
Otopné těleso PURMO - Ramo

Zvláštnost: Hladká čelní deska s barevným povrchem. Díky jednoduchým tvarům a různým barevným variacím Ramo působí ušlechtile a současně decentně nebo také nápadně odvážně a pestře. Otopné těleso se stane středem místnosti nebo vkusně podtrhuje atmosféru prostředí.

Nejen samotný elegantní design, ale také nejkvalitnější technologie a konstrukce krášlí tento model otopného tělesa. Díky nejnovějším technologiím přesně a velmi rychle reaguje na změnu dodávky tepla. Dokonce i při nízkých teplotách kotle je postaráno o maximální pohodu při sdílení tepla.

K tomu ještě patří snadná montáž, díky níž radiátor v každém případě vynikne. Díky různým možnostem připojení je renovace, rekonstrukce nebo dokonce nová stavba dětská hračka. Standardní výšky 300, 500, 600 a 900 a dostupné výšky 400, 550 a 950 předurčují otopná tělesa PURMO perfektně pro modernizaci. Všude tam, kde je kladen důraz na čisté tvary, je „Ramo“ trefou do černého. 

Datum: 17.8.2018
Organizace: PURMO zastoupení v ČRSdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2019

CAD a BIM knihovny

Partneři - Vytápění

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů