Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Veletrh ISH hodnotíme jako velmi úspěšnou a pro rozvoj exportu přínosnou akci

Návštěvníci výstavy, co se oboru tepelných čerpadel týče, byli drtivou většinou zastoupeni odbornou veřejností. Jednání probíhala na vysoké profesionální úrovni. Zájem o tepelná čerpadla měli návštěvníci snad ze všech zemí světa.

ISH ve Frankfurtu nad Mohanem je jednou z největších výstav svého druhu na světě. Své síly zde poměřili jak největší světoví výrobci ve svém oboru, tak i menší společnosti. Celková organizace výstavy pouze potvrdila německou preciznost - vše bylo skvěle zajištěno. To, že o účast na ISH je skutečně zájem, svědčilo i to, že se firmy prezentovaly na chodbách a ve venkovních prostorách výstaviště. Narůstající zájem firem nám potvrdili i zástupci ISH pro Českou republiku a Slovensko.

Návštěvníci výstavy, co se oboru tepelných čerpadel týče, byli drtivou většinou zastoupeni odbornou veřejností. Jednání probíhala na vysoké profesionální úrovni. Zájem o tepelná čerpadla měli návštěvníci snad ze všech zemí světa, nevyjímaje Spojené státy a Austrálii. Měli jsme možnost setkat i se s mnoha našimi obchodními partnery, kterým jsme představili novinky z výrobního programu.

Celkově hodnotíme výstavu ISH jako velmi úspěšnou a pro další rozvoj exportu společnosti přínosnou.

HOTJET CZ na veletrhu ISH 2015 ve Frankfurtu
HOTJET CZ na veletrhu ISH 2015 ve Frankfurtu
HOTJET CZ, s. r. o.
logo HOTJET CZ, s. r. o.

Největší český výrobce tepelných čerpadel s rozsáhlou dodavatelskou sítí montážních firem. Nabízí chytré a spolehlivé řešení pro úsporné vytápění domácností, rodinných domů, bytových domů, ale i průmyslových hal, hotelů, rekreačních zařízení či bazénů.

 
 
Reklama