Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Ocenění kvality našich výrobků

V květnu letošního roku získala společnost AC Heating další nezávislé ocenění kvality našich výrobků - značky kvality Q label a MCS.

V roce 2013 jsme získali certifikáty dle normy EN 14511 a v roce 2014, mezi prvními v České republice, certifikáty dle normy EN 14825.

Jako jedni z mála českých výrobců disponujeme značkou kvality Q Label a současně MCS*, udělených dle aktuálních norem platných v roce 2015.

Patříme mezi členy Asociace výrobců tepelných čerpadel a udělením značky kvality Q Label deklarujeme, že naše zařízení splňují kritéria vydaná Evropskou asociací tepelných čerpadel (EHPA).

*MCS je značka kvality v rámci britského programu „Microgeneration scheme“ a uděluje se výrobcům, jejichž zařízení splňují náročné průmyslové standardy. Certifikace MCS deklaruje schopnost společnosti vyrábět, dodávat a instalovat zařízení v nejvyšší kvalitě.

AC Heating - tepelná čerpadla s invertorem
logo AC Heating - tepelná čerpadla s invertorem

Společnost KUFI INT je česká firma, která vyrábí a instaluje tepelná čerpadla AC Heating Convert AW. Naše tepelná čerpadla vytápí rodinné domy, bytové domy, školy, školky, administrativní budovy a průmyslové haly. Máme za sebou stovky instalací tepelných ...

 
 
Reklama