Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

HOTJET CZ se stal autorizovanou osobou pro školení a zkoušení dle zákona č. 406/2000 Sb

Instalujete tepelná čerpadla financované za podpory státního nebo evropského rozpočtu? Od 1. července 2015 je Vaší povinností mít profesní kvalifikaci dle zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření energií pro všechny montážníky, kteří montují dotované zdroje využívající obnovitelné zdroje energie.

Od 17. července 2015 se společnost HOTJET CZ stala autorizovanou osobou dle požadavků MPO a Národního systému kvalifikací. Nyní u nás můžete absolvovat profesní zkoušku instalatér soustav s tepelnými čerpadly a mělkých geotermálních systému. Osvědčení nelze získat pro firmu, platí pouze pro kvalifikované osoby.

Máte zájem o zkoušku?

V případě zájmu o absolvování zkoušky u autorizované osoby HOTJET CZ, s.r.o., jsou v nejbližším období stanovené termíny školení na 6. 8. a 21. 8. 2015.

  • čtvrtek 6.8.2015 9:00 - 15:00 (aktuálně 9 volných míst)
  • pátek 21.8.2015 9:00 - 15:00 (aktuálně 11 volných míst)

Montážní a servisní firmy si zde mohou v reálných podmínkách vyzkoušet uvedení do provozu, obsluhu a servis tepelných čerpadel. Prostory a technika v zázemí sídla HOTJET CZ slouží kromě montážníků i projektantům, kteří se seznámí s jednotlivými produkty při běžném provozu.

Objednávky a dotazy na školení zasílejte na email obchod@hotjet.cz (do objednávky vepište datum narození, rodné číslo a trvalé bydliště). V případě dotazu na školení volejte na tel. 777 427 427.

HOTJET CZ, s. r. o.
logo HOTJET CZ, s. r. o.

Největší český výrobce tepelných čerpadel s rozsáhlou dodavatelskou sítí montážních firem. Nabízí chytré a spolehlivé řešení pro úsporné vytápění domácností, rodinných domů, bytových domů, ale i průmyslových hal, hotelů, rekreačních zařízení či bazénů.

 
 
Reklama