Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

ZKOUŠKY 406 + Velký kurz tepelných čerpadel + E-LEARNING z klidu vašeho domova

Asociace pro využití tepelných čerpadel vyhlašuje v rámci vzdělávacích aktivit pro rok 2016 další termín zkoušek 406/2000Sb., opět ve spojení s dobrovolným, tentokrát však svou formou unikátním kurzem o tepelných čerpadlech.

Jak za 3 dny získat 5 dní a zkoušku profesní kvalifikace?

Asociace pro využití tepelných čerpadel pořádá unikátní kurs, ve kterém za tři dny získáte hluboké znalosti o tepelných čerpadlech odpovídající pěti dnům studia a navíc zkoušku podle zákona 406/2000 Sb.

Jak je to možné? Před vlastním termínem přednášek (tři výukové dny: čtvrtek, pátek a sobota) budou mít účastníci k dispozici část výukového textu na internetu, tzv. „e-learning“. Z pohodlí domova, či na cestách si základy probíraného učiva prostudují a na konci kapitoly si krátkým testem ověří, jestli problematice porozuměli správně. Až potom se dostaví na tři dny do Brna, kde proběhnou přednášky, praxe u třech tepelných čerpadel a po poledni třetího dne proběhne zkouška.

Zaměření kurzu:
  • tepelná čerpadla, zdroje tepla, geologii, chladiva,
  • marketing, kalkulace nákladů, a platnou legislativu,
  • tepelná čerpadla a otopný systém, regulaci, ohřev vody
  • instalace a montážní místo,
  • dále pak na údržbu a servis.

Je tedy pouze na vás, zdali využijete tohoto odborného kurzu, jehož hlavním úkolem je připravit účastníky na zkoušky. Zkoušky je možné složit u autorizované osoby, kterou byla vybrána i naše asociace.

  • Termín kurzu: 5. - 7. 10. 2016
  • Termín zkoušky dle zákona 406/2000 Sb.: 7. 10. 2016 od 12 hod.
  • Místo konání: Střední polytechnická škola Brno (Jílová 36, Brno)

Přihlaste se na Povinné zkoušky 406 + NOVÝ KURZ RES-CERT O TEPELNÝCH ČERPADLECH hned na www.avtc.cz.

Asociace pro využití tepelných čerpadel
logo Asociace pro využití tepelných čerpadel

Asociace pro využití tepelných čerpadel je jedinou profesní organizací sdružující společnosti zabývající se technologií tepelných čerpadel. Členem naší asociace jsou všichni významní výrobci a dovozci tepelných čerpadel v České republice. Prostřednictvím ...

 
 
Reklama