Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Oceněné závěsné tepelné čerpadlo geoTHERM VWS 36/4.1

Závěsné tepelné čerpadlo Vaillant geoTHERM VWS 36/4.1 bylo jako novinka uvedeno na trh na konci roku 2017. Díky výhodné ceně a malým rozměrům je ideálním řešením pro nízkoenergetické a pasivní domy.

Závěsné tepelné čerpadlo geoTHERM VWS 36/4.1 je novinkou značky Vaillant, která byla uvedena na trh koncem loňského roku.

Jedná se o tepelné čerpadlo v provedení země/voda v závěsném provedení ve velikosti závěsného kotle. Je ideálním a cenově výhodným řešením pro nízkoenergetické a pasivní domy.

Součástí tepelného čerpadla jsou řízená vysoce účinná oběhová čerpadla topení a nemrznoucí směsi. Systém Sound Safe zajišťuje nízkou hlučnost do 44 dB (A). V ceně zařízení je 10letá záruka na kompresor.

Tepelné čerpadlo získalo ocenění na veletrhu Aquatherm 2018. Podívejte se na video natočené redakcí TZB-info přímo na veletrhu.

Tepelná čerpadla Vaillant
logo Tepelná čerpadla Vaillant

Společnost Vaillant Group Czech s.r.o. vyrábí a dodává tepelná čerpadla zn. Vaillant: Tepelná čerpadla Vzduch/Voda - monoblok Tepelná čerpadla Vzduch/Voda Tepelná čerpadla Vzduch/Voda s integrovaným zásobníkem TV Tepelná čerpadla Země/Voda Tepelná čerpadla ...

 
 
Reklama