Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

HOTJET v květnu na veletrhu v Nitře a výstavě ve Frýdku-Místku

Představíme vám nabídku od malých tepelných čerpadel po velké kaskády všech systémů voda-voda, země-voda a vzduch-voda pro rekuperaci, vytápění i chlazení. Zveme montážní partnery a firmy, ale i soukromé investory.

Nitra, Slovensko:

Zveme vás na 25. Medzinárodný strojársky veľtrh, který se koná ve dnech 22. - 25. 5. 2018 v Nitře. Stánek HOTJET se nachází v pavilonu M4.

Použití tepelných čerpadel v průmyslu patří k integrální nabídce naší firmy. Věříme, že široké spektrum našich výrobků od malých tepelných čerpadel po velké kaskády všech systémů voda-voda, země-voda a vzduch-voda pro rekuperaci, topení a chlazení si najde nové zákazníky nejenom mezi firmami, ale také uspokojí návštěvníky, kteří se při jednom mohou informovat na své soukromé potřeby.

Frýdek-Místek:

Prezentujeme se přímo také na Frýdecko-Místeckému veletrhu ve dnech: 25. - 27. 5. 2018. Tento se koná po dvanácté a je zaměřen na stavebnictví, bytové zařízení a automobily.

Veletrh je koncipován jako víkendový pro celou rodinu! Více informací


HOTJET CZ, s. r. o.
logo HOTJET CZ, s. r. o.

Největší český výrobce tepelných čerpadel s rozsáhlou dodavatelskou sítí montážních firem. Nabízí chytré a spolehlivé řešení pro úsporné vytápění domácností, rodinných domů, bytových domů, ale i průmyslových hal, hotelů, rekreačních zařízení či bazénů.

 
 
Reklama