Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Plynaři nabízejí více než šestiprocentní slevu na plyn

Datum: 9.4.2013  |  Organizace: Pražská plynárenská, a. s.  |  Firemní článek

Svým zákazníkům nabízí Pražská plynárenská zajímavé cenové zvýhodnění. Poskytne jim na dva roky slevu z ceny zemního plynu ve výši 6,5 %.

Pražská plynárenská, a. s.
U Plynárny 500
145 08 Praha 4

tel.:+420 840 555 333 - Zákaznická linka
e-mail:
web:www.ppas.cz

Slevu může čerpat každý zákazník společnosti z řad domácností nebo maloodběratelů, který nemá vůči společnosti žádné nesplněné závazky a uzavře dodatek ke stávající smlouvě týkající se dodávky zemního plynu, jímž se zaváže, že bude po dobu dvou let odebírat zemní plyn od Pražské plynárenské.

Sleva 6,5 % je poskytována z komoditní složky ceny zemního plynu, nezahrnuje tzv. distribuční složku ceny, protože ta je regulována státem. Rodina, využívající zemní plyn k vytápění v rodinného domu může oproti běžné ceníkové ceně ušetřit kolem 2000,– Kč ročně.

„Snažíme se dlouhodobě reagovat na preference a požadavky našich zákazníků a v této souvislosti jsme pro ně mimo jiné připravili i tento cenový produkt. Do budoucna však připravujeme i další zajímavé produkty a služby, které našim zákazníkům představíme zanedlouho,“ uvedl v této souvislosti mluvčí společnosti Miroslav Vránek.

Zajímavé slevy pro různé skupiny zákazníků jsou u Pražské plynárenské k dispozici dlouhodobě. Již třetím rokem tak například nabízí svým zákazníkům starším 65 let a držitelům průkazu ZTP-P slevu 65,– Kč na MWh a od září minulého roku také slevu z ceny zemního plynu pro rodiny s malými dětmi, a to po celou dobu, kdy jeden z rodičů pobírá pomoc v mateřství nebo rodičovský příspěvek.

Domácnostem v nejvyšším pásmu spotřeby plynu zase nabídla slevu z ceny plynu formou neúčtování nákladů tzv. „kapacitní složky ceny plynu“, zjednodušeně měsíčních paušálních plateb.

 

Datum: 9.4.2013
Organizace: Pražská plynárenská, a. s.Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2019

technická podpora výrobců

Partneři - Vytápění

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme