NOVITERA představuje kompaktní kotel na pelety DRACO BIO COMPACT

Datum: 18.1.2018 05:00  |  Organizace: NOVITERA, a.s.  |  Firemní zpráva

Jako každoročně zde na začátku roku máme blížící se výstavu INFOTHERMA zaměřenou na moderní a ekologické způsoby vytápění. Mezi TOP produkty uvidíte moderní, kompaktní, ekologický a ekonomický kotel DRACO BIO COMPACT.


Společnost NOVITERA a.s. je výhradním distributorem automatických kotlů na pevná paliva značky TEKLA pro Českou, Slovenskou a Maďarskou republiku. Na výstavě INFOTHERMA v Ostravě vás od 22. do 25. ledna 2018 rádi seznámíme s přednostmi našich produktů.

V pavilonu NA2 na stánku 213 si budete moci prohlédnout automatický kotel DRACO BIO COMPACT, který je určen ke spalování pelet.

  • Zásobník paliva umístěný v horní části, přímo nad výměníkem, minimalizuje vnější rozměry a tím jsou snížené nároky na potřebný prostor v kotelnách. Díky malé stavební výšce není pro uživatele přikládání paliva obtížné.
  • Peletový hořák s automatickou funkcí zapalování a vyhasínání ve spolupráci s pokročilou regulací poskytuje vysoký komfort ve vytápění.
  • Je vhodný pro vytápění objektů, kde je poptávka po tepelném výkonu 12 - 18 kW.
  • Kotel splňuje 5. emisní třídu a EKODESING a je zařazen do kotlíkových dotací.

Srdečně vás zveme k návštěvě našeho stánku 213, kde představíme více produktů z řad ekologického vytápění pomocí kotlů na pevná paliva a biopaliva (pelety, štěpka, dřevo ale i uhlí). Věříme, že vás naše nabídka zaujme a najdete v ní to nejlepší řešení pro vytápění vašeho objektu, ať už se jedná o malý rodinný dům nebo velký průmyslový objekt.

Těšíme se na vás! NOVITERA, a.s.
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

© Fotolia.com

Na zlepšení ovzduší v kraji poskytneme další miliardu korun, “kotlíkovné“ bude i na půjčku

23.2.2018 | tisková zpráva MŽP
Ministr životního prostředí Richard Brabec včera přivezl do Moravskoslezského kraje další miliardu korun na ochranu ovzduší. Větší část peněz bude Ministerstvo životního prostředí (MŽP) investovat do pokračování kotlíkových dotací v Moravskoslezském kraji. Zbytek prostředků pokryje další potřeby obcí a měst související s ochranou ovzduší.

Z konference Vykurovanie 2018 – část 5, závěr

22.2.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Hlavními tématy závěru konference byly energetický management a progresívní vytápěcí soustavy. Nová generace ve větší míře preferuje decentralizaci, netradiční řešení a velké podniky s územním monopolem považuje spíše za brzdu technického pokroku.

Z konference Vykurovanie 2018 – část 4.

21.2.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
26. mezinárodní odborná konference VYKUROVANIE 2018 s tématem Nové trendy v zásobovaní budov teplem proběhla ve dnech od 12. února do 16. února. Čtvrtý den konference byl zaměřen na energetický management a progresivní otopné soustavy. Pořadatelem je Slovenská společnost pro techniku prostředí.

Z konference Vykurovanie 2018 – část 3.

20.2.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
26. mezinárodní odborná konference VYKUROVANIE 2018 s tématem Nové trendy v zásobovaní budov teplem proběhla ve dnech od 12. února do 16. února. Konferenci pořádá Slovenská společnost pro techniku prostředí. Třetí den konference byl zaměřen na obnovitelné zdroje energií.

Z konference Vykurovanie 2018 – část 2.

18.2.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
26. mezinárodní odborná konference VYKUROVANIE 2018 s tématem Nové trendy v zásobovaní budov teplem začala 12. února. Konferenci pořádá Slovenská společnost pro techniku prostředí. Druhý den konference byl zaměřen na progresivní výrobu tepla.

Témata 2018

Partneři - Vytápění

logo FV PLAST
logo DANFOSS
logo THERMONA
logo GEMINOX
logo ENBRA

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme

 
 

Aktuální články na ESTAV.czObchvat Náchoda získal kladný posudek EIABioplasty nepatří do kontejnerů na plastySlnečné kolektory z THERMO|SOLARU môžu byť aj atypické a na balkónochDigitalizace proniká všemi oblastmi našeho života. Stavebnictví není výjimkou