Navštivte zdarma veletrh Ecomondo a Key Energy 2017 v Rimini

Datum: 25.7.2017  |  Organizace: Italsko-česká obchodní a průmyslová komora  |  Firemní článek

Italsko-česká obchodní komora jako oficiální partner nabízí vybraným českým firmám zdarma návštěvu veletrhů Ecomondo a Key Energy 2017, které se uskuteční v Rimini ve dnech 7. – 10. listopadu 2017.

Navštivte zdarma veletrh EcomondoKey Energy 2017Rimini

Italsko-česká obchodní komora jako oficiální partner nabízí vybraným českým firmám zdarma návštěvu veletrhů EcomondoKey Energy 2017 (www.ecomondo.com), které se uskuteční v Rimini ve dnech 7. – 10. listopadu 2017.

Nabídka je určená pro zástupce firem z řad nákupčích, inženýrů a projektantů, dovozců, distributorů a dodavatelů, jako i pro zástupce měst, obcí a krajů.

Veletrhy EcomondoKey Energy jsou mezinárodními veletrhy určenými pro italské a evropské společnosti, které vidí životní prostředí jako klíč ke konkurenceschopnosti a výzvu pro jejich podnikání v rámci zelené ekonomiky. Veletrhy se etablovaly jako nejdůležitější platformy svého druhu zaměřující se na opětovné využití materiálů a surovin.


Vybraní účastníci mají jako akreditovaní “Buyers” možnost využívat online platformy k domlouvání schůzek s vybranými italskými vystavovateli. Nutností je zrealizovat alespoň 10 potvrzených schůzek B2B, které si naplánujete sami, pouze s firmami, které Vás opravdu zajímají.

V případě dodržení této podmínky Vám veletrh ve spolupráci s námi uhradí také:

  • Ubytování se snídaní v hotelu na 3 noci pro jednoho zástupce firmy
  • Transfer letiště Bologna/Rimini/Ancona – hotel - letiště
  • Transfery hotel-veletrh-hotel
  • Vstupenky a katalog veletrhu
  • Tlumočení pro B2B obchodní schůzky v případě, že nemluvíte anglicky nebo italsky
  • Obědy na veletrhu
  • Pozn.: nabídka nezahrnuje dopravu do/z Itálie a platí pro jednu osobu za firmu

V případě, že máte zájem naším prostřednictvím veletrh navštívit, zašlete prosím co nejdříve vyplněnou přihlášku na adresu agata.zabranska@camic.cz. Upozorňujeme, že počet účastníků je omezen.

Pro další informace jsem plně k dispozici a zůstávám s pozdravem,

 

Projekty 2017

Partneři - Vytápění

logo FENIX
logo DANFOSS
logo ENBRA
logo GEMINOX
logo FV PLAST
logo THERMONA

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

 
 

Aktuální články na ESTAV.czTendr na přestavbu nemocnice Náchod nabral měsíční zpožděníXXL ocelové haly LLENTAB mohou poskytnout klientovi i úžasnou reklamuVinylová podlaha: Podklad, pokládka a netradiční aplikaceNa pečovatelské byty nebo bezbariérové domy půjde 300 mil. Kč