Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Nejnižší ceny plynu v Praze

Datum: 26.11.2012 5:07  |  Organizace: Ušetřeno.cz  |  Firemní zpráva

Bydlíte v hlavním městě Praze a používáte ve své domácnosti zemní plyn? Pak máte opravdu štěstí, protože bydlíte v regionu, kde jsou nabízeny ty nejnižší ceny plynu a vy tak můžete významně ušetřit.

Ušetřeno.cz
Lomnického 1742/2a
140 00 Praha 4

tel.:226 289 029
e-mail:
web:www.usetreno.cz

Hlavní město Praha se většinou považuje za region, ve kterém se ceny produktů a služeb pohybují nejvýše. Pokud ale srovnáme ceny, za které dodávají zemní plyn místní společnosti Halimedes, Europe Easy Energy a Energie 2, pak získáme tu nejlevnější nabídku, která je v České republice dostupná. Průměrné ceny plynu se dokonce liší od severomoravského regionu o 19 %. Pro lepší představu o cenách plynu v regionech ČR můžete využít online kalkulátor cen plynu, který vám ihned ukáže, kolik se za plyn platí v kterém regionu a u kterého dodavatele. Takovou kalkulačku najdete například na srovnávači Ušetřeno.cz.

V Praze nižší ceny za distribuci

Nízkých cen v Praze bylo dosaženo také díky nejlevnějším cenám za distribuci a přepravu plynu potrubím. Tyto ceny jsou centrálně stanovované a vycházejí z poměru mezi kapacitou a místní spotřebou. Více jak 70 % ceny však určuje samotný prodejce plynu.

Nejnižší ceny plynu v Praze kalkulačka cen plynu ušetřeno.cz
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk 


Související z oboru

Čištění otopných soustav nebo klamání zákazníků?

15.4.2019 | Ing. Vladimír Galád
Autor analyzuje sliby spojené s nabídkou chemického čistění otopných soustav. Rozebírá fyzikální podmínky v reálném provozu a z nich odvozuje, zda může mít chemické čištění, odstraňování nánosů, pozitivní následky.
diskuse: 6 příspěvků, poslední 15.04.2019 20:06

Poslední šance na levný plynový kotel

11.4.2019 | redakce
Redakce TZB-info natáčela komentáře k výměně kotlů, o bezúročných „kotlíkových půjčkách“ a o soutěži s výhrou 3 x 250.000 Kč na rekonstrukci kotelny. Zajímala nás podpora plynárenských společností a MŽP v návaznosti na třetí a zároveň poslední vlnu kotlíkových dotací.

Výměny kotlů a čištění, kontroly a revize komínů

8.4.2019 | Ing. Zdeněk Lyčka
S výměnou kotlů na pevná paliva třídy 1 a 2 za nové souvisí povinnosti týkající se spalinových cest. Tyto povinnosti vyplývají ze Zákona o požární ochraně.

V krajích startují kotlíkové dotace

3.4.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Poslední vlna kotlíkových dotací. Přehled termínů v jednotlivých krajích. Poslední příležitost, jak získat finanční podporu na výměnu kotle na pevná paliva třídy 1 a 2 před jejich vyřazením z provozu k září 2022.

Design Plus powered by ISH 2019 – potěšení pro oko i ze slov poroty. Část 3.

29.3.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Dnešní designové okénko z veletrhu ISH bude převážně o vybavení koupelen, ale podíváme se i na zpracování nářadí nebo plynových kotlů a palivových článků.
diskuse: 1 příspěvek, 02.04.2019 08:13

Témata 2019

CAD a BIM knihovny

Partneři - Vytápění

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme