Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Schiedel představí na IBF komín Uni Advanced

Zájemci o komín by na Mezinárodním stavebním veletrhu IBF (23.-26.4.2014), neměli minout pavilon P. Ve stánku č. 109 s názvem Stavba krbů se budou moci seznámit se sortimentem a novinkami komínových systémů Schiedel.

Novinkou v třísložkovém komínovém systému Uni Advanced je tenkostěnná keramická vložka, jež se vyrábí izostatickým lisováním do forem. Díky postupu, kdy vložka vzniká za studena působením tlaku až 500 MPa, odpadá fáze sušení. Výrobek je proto tvarově naprosto přesný, homogenní a má jen minimální pórovitost. Je vysoce odolný i vůči extrémním teplotám a vlhkosti a poskytuje záruku dlouhé životnosti, bezpečnosti a spolehlivosti. Je vhodný pro odvod spalin od všech běžných spotřebičů na pevná, kapalná a plynná paliva.

Spolu s Uni Advanced se budou moci návštěvníci veletrhu seznámit i s dalšími komíny ze sortimentu Schiedel. Prezentovat se tu budou například komínové systémy Kerastar, Permeter, ICS a Absolut Expert.

Na místě také bude možné po celou dobu veletrhu prodiskutovat s odborníkem ze společnosti Schiedel vše okolo problematiky komínů, jejich návrhů, výstavby, rekonstrukce, revize i kontroly.

Více informací o komínech Schiedel.

Schiedel, s.r.o.
logo Schiedel, s.r.o.

SCHIEDEL - výrobce a prodejce komínů pro novou i stávající výstavbu - keramické, nerezové, vícevrstvé. Komíny pro nízkoenergetický dům, komínové systémy pro speciální použití Komínové vložky Schiedel pro vložkování a obnovu stávajících komínů.

 
 
Reklama