Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Nový design webových stránek společnosti Schiedel

Schiedel, vedoucí společnost v oboru spalinových cest a komínových systémů v Evropě, s potěšením oznamuje přechod na zcela novou verzi webových stránek.

Nový design webových stránek Schiedel
Nový design webových stránek Schiedel


Webové stránky Schiedel jsou nyní plně responzivní, takže zobrazení stránek je optimalizováno pro všechny druhy nejrůznějších zařízení (mobily, notebooky, netbooky, tablety atd.).

Na stránkách naleznete produktové portfolio produktů Schiedel, včetně technických listů ke stažení, BIM a CAD knihovny, a plno dalších. Kontaktovat nás můžete také třeba přes formulář Komín na míru nebo využít nabídku na výpočet spalinové cesty.

K dispozici je celá řada menších, ale působivých vylepšení, to vše s cílem zvýšit celkový zážitek při návštěvě webových stránek. Stránky plánujeme i nadále rozšiřovat a aktualizovat.

Schiedel, s.r.o.
logo Schiedel, s.r.o.

SCHIEDEL - výrobce a prodejce komínů pro novou i stávající výstavbu - keramické, nerezové, vícevrstvé. Komíny pro nízkoenergetický dům, komínové systémy pro speciální použití. Komínové vložky Schiedel pro vložkování a obnovu stávajících komínů. Krbové ...

 
 
Reklama