Veletrh MCE – MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT 2018 již za 5 měsíců

Datum: 10.11.2017 02:00  |  Organizace: Progres Partners Advertising, spol. s r.o.  |  Firemní zpráva

Přípravy na další ročník veletrhu MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT, který proběhne na milánském výstavišti ve dnech 13. až 16. 3. 2018, jsou v plném proudu.

Progres Partners Advertising, spol. s r.o.
Opletalova 55
110 00 Praha 1

tel.:224 218 403, 224 234 274, 224 236 506
e-mail:
web:www.ppa.cz
Na MCE 2018 bude Českou republiku reprezentovat nejméně 17 vystavovatelů
Na MCE 2018 bude Českou republiku reprezentovat nejméně 17 vystavovatelů

Veletrh MCE se opět stane mezinárodní platformou pro technické instalace v obytných a průmyslových budovách, vytápění, klimatizaci a obnovitelnou energii. Na začátku letošního listopadu je přihlášeno již více než 1 500 vystavovatelů, se 7% nárůstem počtu zahraničních firem ve srovnání s minulým ročníkem.

Průmyslový sektor zastoupený na veletrhu – obor TZB – je jedním z nejdynamičtějších technických oborů v celosvětovém měřítku s rostoucím strategickým významem v evropském ekonomickém scénáři. Vyznačuje se investicemi do inovativních integrovaných technologií nabízejících špičkové produkty, systémy a řešení pro snížení energetické náročnosti budov, zvýšení pohodlí v interiéru, spolu se zlepšením životního prostředí. Budoucnost stavebnictví spočívá ve využívání technologií s integrovanými funkcemi, kontrolními a řídicími nástroji. Tato problematika bude jednou z hlavních témat konferencí a workshopů, které synergicky doplní rozsáhlou výstavní plochu veletrhu MCE. Doprovodné akce nabídnou jedinečný zdroj nových informací pro profesionály, kteří se podílejí na navrhování a správě obytných, komerčních a průmyslových budov, jako jsou architekti, projektanti, správci budov a energetický management.

Novinkou veletrhu bude první ročník samostatné výstavy BIE – BIOMASS INNOVATION EXPO, která bude zaměřená na vytápění peletami, štěpkou a jinými zdroji suché biomasy. Další součástí veletrhu je samostatná výstava THAT'S SMART, věnovaná automatizaci bytů a budov a doprovázená workshopy na téma chytrých technologií pro TZB. Výstava „Percorso Efficienza & Innovazione" nabídne prezentaci inovativních produktů a řešení, zaměřených na vysokou energetickou účinnost.

V mezinárodním konkurenci se úspěšně prosazuje i Česká republika, kterou bude na MCE 2018 reprezentovat nejméně 17 vystavovatelů na ploše 800 m2. Informace pro další zájemce, včetně informací o získání dotace na účast poskytne Olga Pešková, Progres Partners Adv. (zastoupení MCE pro ČR a SR) na tel. 277 010 660 a e-mailu peskova@ppa.cz.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Kontrola tmavosti kouře, aneb jak každý může kontrolovat kvalitu ovzduší v okolí

23.3.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Tmavý kouř signalizuje nedokonalé spalování a nebo použití neschváleného paliva. Kdy je kouř nepřípustně tmavý? Srovnávací měřítko nabízí Ringelmannova metoda, jejíž použití je jednoduché.

Vzpomínka CTI ČR na pana Miroslava Vybírala

21.3. 1:48   Miroslav Vybíral se dlouhodobě věnoval činnosti v oblasti energeticky úsporných projektů. Svoje odborné znalosti předával po mnoho let a obětavě udržoval povědomí topenářského řemesla. více >>> (Cech topenářů a instalatérů ČR)

Emise CO2 a jejich dopad na hodnocení zdrojů v budovách

19.3.2018 | Ing. Jiří Novotný, Fakulta strojní, ČVUT v Praze, doc. Ing. Tomáš Matuška, Ph.D., Univerzitní centrum energeticky efektivních budov, ČVUT v Praze
Jedním z nejznámějších a nejvýznamnějších skleníkových plynů je oxid uhličitý (CO2), který vzniká jednak přírodními procesy, nicméně v posledním století k jeho vzniku významně přispívá spalování uhlíkatých paliv, zejména pak fosilních paliv. Tento text je zaměřen na emise CO2 související s energetickými přeměnami pro dodávku energie do budov.
diskuse: 3 příspěvky, poslední 21.03.2018 08:45

Místo starého kotle automatický

18.3.2018 | redakce TZB-info ve spolupráci se značkou Dakon
Výměna vysloužilého starého kotle na tuhá paliva s ručním přikládáním je příležitostí k jeho náhradě za automatický, který uživateli zajistí zásadní zvýšení komfortu vytápění. Vzhledem k plně automatickému řízení spalovacího procesu, které je provázáno s přísunem paliva ze zásobníku, se v automatickém kotli zvyšuje účinnost využití paliva.

Wels Energiesparmesse 2018 – největší rakouský veletrh zaměřený na TZB

18.3.2018 | Ing. Petr Kubesa, VŠB-TU Ostrava, Výzkumné energetické centrum
Rakouský veletrh Energiesparmesse, který tradičně proběhl v hornorakouském městě Wels, je ukazatelem trendů, které probíhají v oboru vytápění u našich jižních sousedů. Autor článku zachytil základní trendy, které byly letos prezentovány. Rakousko je leaderem ve využití biomasy a tak veletrh ve Welsu ve spojení se souběžně probíhající konferencí World Sustainable Energy Days je důležitým místem setkání příznivců tohoto paliva.

Témata 2018

Partneři - Vytápění

logo FV PLAST
logo GEMINOX
logo THERMONA
logo ENBRA
logo DANFOSS

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme

 
 

Aktuální články na ESTAV.czLesy ČR zvýší investice do vodních staveb o polovinu na 300 mil.Webinář: Otázky a odpovědi z Wienerberger fóra 2018 - Tepelná technikaČisté tržby mezinárodního koncernu Lindab v roce 2017 vzrostly na 826,6 mil. EURBřeclavská nemocnice vsadila na energetické úspory. Ročně na energiích ušetří okolo 40 %