Vyzrajte s MEIBES na topnou sezonu

Datum: 1.12.2017 4:13  |  Organizace: MEIBES s.r.o.  |  Firemní zpráva

Topná sezona nás letos překvapila o deset dní dříve. My jsme ji zahájili novými tipy, jak vyzrát na nástrahy blížící se zimy. Vylepšete topení novinkami z podzimního katalogu MEIBES.

MEIBES s.r.o.
K Bílému vrchu 5
193 00 Praha 9 - Horní Počernice

tel.:+420. 284 00 10 81
e-mail:
web:www.meibes.cz

Vyzrajte s MEIBES na topnou sezonu

Topná sezona nás letos překvapila o deset dní dříve. My jsme ji zahájili novými tipy, jak vyzrát na nástrahy blížící se zimy. Probuďte topení z „letního spánku“ a vylepšete ho novinkami z podzimního katalogu MEIBES. Vyzkoušejte třeba stropní sálavé panely a užívejte si příjemné teplo od podzimu až do jara.

Tepelná pohoda u vás doma

Znáte ten pocit, kdy vám není ani zima a ani příliš horko? Pak si snadno představíte, co se skrývá pod pojmem „tepelná pohoda“. Aby se tohle příjemné teplo zabydlelo i u vás doma, je potřeba vybrat to správné topení. V podzimním katalogu pro vás máme novinku, se kterou bude tepelná pohoda samozřejmostí. – Teplo ze stropních sálavých panelů se totiž podobá hřejivým slunečním paprskům. A kdo by nechtěl mít doma riviéru i uprostřed zimy?!

Když topí strop

Teplovodní sálavé panely vsází z velké části na infračervené záření. To ohřívá všechny povrchy, které po zahřátí samy zásobují prostor rovnoměrně rozloženým teplem. Izolace na horní straně panelu zamezuje úniku tepelné energie vzhůru, a tak šetří teplo i vaši peněženku. Sálavé panely MSP jsou velmi lehké a zavěšují se na strop pomocí uzlových řetízků nebo lankovým systémem přímo na konstrukci vaší střechy. S tímto netradičním vytápěním můžete teplo regulovat klasickým zapojením trojcestného nebo dvoucestného ventilu s čerpadlem.

10 let v záruce

Důvodů, proč si vybrat stropní sálavé panely v MEIBES, je hned několik. Při jejich výrobě jsme si dali obzvlášť záležet a stojíme si i za mimořádnou kvalitou použitých materiálů. Proto dáváme na tyto panely až 10letou záruku. V podzimním katalogu najdete všechno, co promění váš strop ve zdroj příjemného tepla: panely, čerpadla, filtry, ventily i cenově zvýhodněné sestavy. Prolistujte nabídku našich podzimních novinek ještě dnes!

Zatopte zimě s produkty MEIBES a užívejte si doma tepelnou pohodu!

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 



Související z oboru

Kontrola tmavosti kouře, aneb jak každý může kontrolovat kvalitu ovzduší v okolí

23.3.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Tmavý kouř signalizuje nedokonalé spalování a nebo použití neschváleného paliva. Kdy je kouř nepřípustně tmavý? Srovnávací měřítko nabízí Ringelmannova metoda, jejíž použití je jednoduché.

Vzpomínka CTI ČR na pana Miroslava Vybírala

21.3. 1:48   Miroslav Vybíral se dlouhodobě věnoval činnosti v oblasti energeticky úsporných projektů. Svoje odborné znalosti předával po mnoho let a obětavě udržoval povědomí topenářského řemesla. více >>> (Cech topenářů a instalatérů ČR)

Emise CO2 a jejich dopad na hodnocení zdrojů v budovách

19.3.2018 | Ing. Jiří Novotný, Fakulta strojní, ČVUT v Praze, doc. Ing. Tomáš Matuška, Ph.D., Univerzitní centrum energeticky efektivních budov, ČVUT v Praze
Jedním z nejznámějších a nejvýznamnějších skleníkových plynů je oxid uhličitý (CO2), který vzniká jednak přírodními procesy, nicméně v posledním století k jeho vzniku významně přispívá spalování uhlíkatých paliv, zejména pak fosilních paliv. Tento text je zaměřen na emise CO2 související s energetickými přeměnami pro dodávku energie do budov.
diskuse: 3 příspěvky, poslední 21.03.2018 08:45

Místo starého kotle automatický

18.3.2018 | redakce TZB-info ve spolupráci se značkou Dakon
Výměna vysloužilého starého kotle na tuhá paliva s ručním přikládáním je příležitostí k jeho náhradě za automatický, který uživateli zajistí zásadní zvýšení komfortu vytápění. Vzhledem k plně automatickému řízení spalovacího procesu, které je provázáno s přísunem paliva ze zásobníku, se v automatickém kotli zvyšuje účinnost využití paliva.

Wels Energiesparmesse 2018 – největší rakouský veletrh zaměřený na TZB

18.3.2018 | Ing. Petr Kubesa, VŠB-TU Ostrava, Výzkumné energetické centrum
Rakouský veletrh Energiesparmesse, který tradičně proběhl v hornorakouském městě Wels, je ukazatelem trendů, které probíhají v oboru vytápění u našich jižních sousedů. Autor článku zachytil základní trendy, které byly letos prezentovány. Rakousko je leaderem ve využití biomasy a tak veletrh ve Welsu ve spojení se souběžně probíhající konferencí World Sustainable Energy Days je důležitým místem setkání příznivců tohoto paliva.

Témata 2018

Partneři - Vytápění

logo GEMINOX
logo THERMONA
logo ENBRA
logo FV PLAST
logo DANFOSS

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme

 
 

Aktuální články na ESTAV.czBřeclavská nemocnice vsadila na energetické úspory. Ročně na energiích ušetří okolo 40 %Luxusní a inteligentní bydlení ze staré prádelny vzniklo v BrněPokládka koberce na podložku. Metoda napínání do obvodových lištOslavte světový den vody! Navštívit můžete spousty akcí, můžete i pomoci!