Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

--:--

MND a. s. vyhlašuje první ceny na následující topnou sezónu

MND a. s., největší česká těžební společnost ropy a zemního plynu, nabízí svým zákazníkům již nyní možnost zajistit si ještě výhodnější cenu plynu pro příští topnou sezónu.

MND a.s. vyhlásil nové ceny na následující topnou sezónu
MND a.s. vyhlásil nové ceny na následující topnou sezónu


Zákazníci MND mohou s novým ceníkem Plyn z první ruky – Ceník 2019 získat o více než 12 % výhodnější cenu plynu oproti aktuálnímu základnímu ceníku. Nabídka platí pro nové, ale i stávající zákazníky.

S aktuální nabídkou Plyn z první ruky – Ceník 2019 si zákazníci MND mohou až do konce roku 2019 zajistit cenu Plynu z první ruky s automatickou věrnostní slevou 6 % ještě o 6,7 % výhodněji. Celkově tak oproti základnímu ceníku MND ušetří více než 12 %.

Cenu Plynu z první ruky průběžně našim zákazníkům hlídáme tak, aby jim zůstala výhodná dlouhodobě. Aktuálně cena plynu na burzách roste a nelze tedy vyloučit, že dojde u plynu pro domácnosti k postupnému zdražení. Věříme proto, že naši zákazníci možnost zajistit si výhodnou cenu plynu až do konce roku 2019 ocení, “ doplňuje Jan Sýkora, ředitel prodeje a marketingu MND a. s.

Nabídka Plyn z první ruky – Ceník 2019 platí pro nové i stávající zákazníky a je i nadále uzavírána výhradně se smlouvou na dobu neurčitou, kterou lze kdykoliv v tříměsíční lhůtě vypovědět.

Více o nabídce MND najdete ZDE nebo bezplatné zákaznické lince 800 400 500.

MND a.s.
logo MND a.s.

Jsme největší česká těžební společnost ropy a plynu MND a.s., Moravské naftové doly, která má stoletou tradici v oboru. Plyn přímo z těžby jsme se rozhodli nabízet nejen velkoodběratelům, ale také napřímo domácnostem. Kromě Plynu z první ruky přímo ...

 
 
Reklama