Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

ISAN představuje nová topná tělesa pro rok 2018

Datum: 28.8.2018 4:45  |  Organizace: ISAN Radiátory s.r.o.  |  Firemní zpráva

Stejně jako v minulých letech i letos se při vývoji a konstrukci nových interiérových radiátorů odborníci z ISANu zaměřili na spojení funkčnosti, kvality a unikátního vizuálního řešení.

ISAN Radiátory s.r.o.
Poříčí 26
678 01 Blansko

tel.:800 900 505, 516 489 138
e-mail:
web:www.isan.cz

ISAN představuje nová topná tělesa pro rok 2018

Akros

Designový radiátor s vertikálně umístěnými trubkami skvěle vynikne hlavně ve vstupních halách a jídelnách. Na přání je k dispozici s praktickými našroubovanými háčky. Může být také doplněn jednostranným nebo oboustranným madlem z kartáčovaného nerezu, které slouží ke snadnému zavěšení textilií. Výhodou topného tělesa Akros je také možnost volby bočního a středového připojení. Model Akros je k dispozici ve třech délkách a jednotné výšce 1800 mm. Na přání však ISAN umí rozměry přizpůsobit požadavku zákazníka. Radiátor Akros v interiéru obzvláště vynikne v metalických barvách.

Carme

Interiérové topné těleso Carme nepostrádá eleganci. Parádu udělá nejen v koupelně. ISAN jej standartně dodává ve třech výškách. Výkon se dle rozměru pohybuje od 438 W do 620 W. Novinkový model Carme mohou mít zákazníci i v elektrickém provedení. Lze jej obohatit řadou koupelnových doplňků, elektro regulátorů i termostatických sad dle vlastního výběru.

Avondo

Na první pohled jde o klasický koupelnový žebřík, až poté si všimnete trubek vystupujících do popředí. Díky nim je možné praktické zavěšení ručníků a jiných textilií. Novinka je k dispozici ve třech výškách, přičemž každá z nich může mít dvě možné délky. Rozměry tohoto praktického radiátoru je však možno přizpůsobit dle přání zákazníka. Samozřejmostí je pak možnost doplnit těleso o elektro regulátory a termostatické sady. Avondo navíc ISAN nabízí i v elektrickém provedení.

Více informací na www.isan.cz

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 

Mohlo by vás také zajímat
Související z oboru

Výměny kotlů – nové téma na TZB-info

19.3.2019 | Ing. Zdeněk Lyčka
Termín povinných výměn kotlů třídy 1 a 2 na pevná paliva se blíží. Proto TZB-info soustředí potřebné informace do společného tématu s cílem pomoci a ulehčit rozhodování.

ISH 2019: Budoucnost podle Viessmann

19.3.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Vedoucí výrobce tepelné techniky představil na mezinárodním veletrhu ISH současnost a své vize, jak být úspěšný i v příštích letech.

Ultra klidné tepelné čerpadlo pro vytápění a chlazení – UltraSource®

18.3.2019 | Hoval spol. s r.o.
Tato tepelná čerpadla jsou navržena s ohledem na požadavky bydlení. Jedná se o velmi účinné řešení, přesto ale velmi tiché s hladinou hluku pouze 28 dB(A) ve vzdálenosti 3 m.

ISH Frankfurt 2019: Budoucnost podle Bosch Thermotechnik

14.3.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Budoucnost tepelné techniky je, jak ukazuje společnost Bosch Thermotechnika, úzce propojena s všemi toky energií v budovách i jejich okolí. Základem jsou energeticky efektivní prvky, které musí být inteligentně řízeny s ohledem na činnost prvků ostatních. A to jak v rámci jednoho domu, tak i obce, města atp. Napomáhá k tomu zásadní přechod na elektrickou energii a decentralizace zdrojů.
Zdroj: článek Digitalizace od základu mění plynárenské řemeslo

Selháváme v digitálním vzdělávání

13.3. 0:30   Již nyní kotelny i kotle běží s dálkovou správou, která ulehčuje servis. A topenáři musí umět vše nejen zapojit, ale i používat. Klempíř nebo kominík bude brzy před šplháním na střechu používat drony. více >>>

Témata 2019

technická podpora výrobců

Partneři - Vytápění

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme