Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

ISAN představuje nová topná tělesa pro rok 2018

Datum: 28.8.2018 4:45  |  Organizace: ISAN Radiátory s.r.o.  |  Firemní zpráva

Stejně jako v minulých letech i letos se při vývoji a konstrukci nových interiérových radiátorů odborníci z ISANu zaměřili na spojení funkčnosti, kvality a unikátního vizuálního řešení.

ISAN Radiátory s.r.o.
Poříčí 26
678 01 Blansko

tel.:800 900 505, 516 489 138
e-mail:
web:www.isan.cz

ISAN představuje nová topná tělesa pro rok 2018

Akros

Designový radiátor s vertikálně umístěnými trubkami skvěle vynikne hlavně ve vstupních halách a jídelnách. Na přání je k dispozici s praktickými našroubovanými háčky. Může být také doplněn jednostranným nebo oboustranným madlem z kartáčovaného nerezu, které slouží ke snadnému zavěšení textilií. Výhodou topného tělesa Akros je také možnost volby bočního a středového připojení. Model Akros je k dispozici ve třech délkách a jednotné výšce 1800 mm. Na přání však ISAN umí rozměry přizpůsobit požadavku zákazníka. Radiátor Akros v interiéru obzvláště vynikne v metalických barvách.

Carme

Interiérové topné těleso Carme nepostrádá eleganci. Parádu udělá nejen v koupelně. ISAN jej standartně dodává ve třech výškách. Výkon se dle rozměru pohybuje od 438 W do 620 W. Novinkový model Carme mohou mít zákazníci i v elektrickém provedení. Lze jej obohatit řadou koupelnových doplňků, elektro regulátorů i termostatických sad dle vlastního výběru.

Avondo

Na první pohled jde o klasický koupelnový žebřík, až poté si všimnete trubek vystupujících do popředí. Díky nim je možné praktické zavěšení ručníků a jiných textilií. Novinka je k dispozici ve třech výškách, přičemž každá z nich může mít dvě možné délky. Rozměry tohoto praktického radiátoru je však možno přizpůsobit dle přání zákazníka. Samozřejmostí je pak možnost doplnit těleso o elektro regulátory a termostatické sady. Avondo navíc ISAN nabízí i v elektrickém provedení.

Více informací na www.isan.cz

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk 

Mohlo by vás také zajímat
Související z oboru

Ekodesign kotlů na pevná paliva – uvádění výrobků na trh a do provozu od 1. 1. 2020

25.5.2019 | Ing. Zdeněk Lyčka
1. lednem roku 2020 ze změní podmínky pro uvádění kotlů na pevná paliva na trh. Autor upozorňuje na nutnost správně chápat význam a vztah pojmů uvedení na trh a uvedení do provozu.

Kotlíkové dotace – na co si dát pozor v žádosti a ve vyúčtování

24.5.2019 | Ing. Zdeněk Lyčka, Mgr. Lucie Hochmanová
Autoři podle přednášky na semináři ke Kotlíkovým dotacím v Moravskoslezském kraji uvádí nejčastěji se vyskytující chyby v žádostech o dotaci, které brání vyplacení dotace, případně zbytečně termín proplacení prodlužují.

Požární bezpečnost komínů se zaměřením na prostup hořlavou konstrukcí

21.5.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění, Ing. Jiří Vrba, Schiedel, s.r.o.
S nástupem standardu budov s téměř nulovou potřebou energie souvisí potřeba utěsnit v domě všechny spáry, včetně těch nacházejících se okolo komína. Požárně bezpečné řešení nevyplývá ze štítkového zařazení komína podle norem, ale opírá se o doporučený způsob daný výrobcem, říká v rozhovoru pro TZB-info Ing. Vrba.
Zdražení tepla z domovních plynových kotelen - ministerstvo financí zvyšuje daň

Zdražení tepla z domovních plynových kotelen - ministerstvo financí navrhuje zvýšit daň

18.5.2019 | redakce
Novela daňových zákonů mimo jiné ruší osvobození zemního plynu spotřebovaného takzvanými domovními kotelnami. Ministerstvo financí chce díky daňovým změnám vybrat 10 miliard navíc, od této úpravy si slibuje 0,2 miliardy Kč.

Obnovený Libušín vytápí tepelná čerpadla

17.5.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Rekonstrukce vyhořelé národní panátky, útulny Libušín na Pustevnách, vstoupila do posledního roku realizace. Článek je zaměřen na rekonstrukci soustavy vytápění, která je založena na tepelných čerpadlech země-voda značky Vaillant.
diskuse: 1 příspěvek, 19.05.2019 23:40

Témata 2019

CAD a BIM knihovny

Partneři - Vytápění

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů