Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Ohřívače vzduchu sonnEC od NEUTEC

Ohřívače vzduchu sonnEC = moderní design, tradiční kvalita a inovativní technologie. Víceúrovňový systém kontroly kvality nám umožňuje nabízet nejdelší, standardní 5-letou záruku na zařízení.

Typová řada ohřívačů vzduchu sonnEC zahrnuje tři verze
  • s výměníkem s jedním řádkem (sonnEC 2)
  • s výměníkem s dvěma řádky (sonnEC 1 a sonnEC 3)
  • s výměníkem s třema řádky (sonnEC 4), umožňující dosažení výkonu až do 75 kW.

Díky EC motorům jsou naše jednotky nejen ekologičtější – ve skutečnosti šetří také elektřinu a tím pádem i provozní náklady – vaše náklady.

  • INTELIGENTNÍ ZÁMEK - Náš patentovaný uzamykací systém zaručuje odolný a přesný design všech prvků opláštění.
  • DESIGN - Vysoce promyšlená forma krytu zaručuje optimální expozici povrchu výměníku a zároveň zakrývá všechny strukturální elementy.
  • MATERIÁL - Vyrobeno z ABS nejvyšší kvality s přídavkem anti-UV pigmentu. Kryt má vysokou mechanickou pevnost, trvanlivost a odolnost vůči vysokým teplotám. Použitý materiál zaručuje stálou estetiku a snadné čištění, co zaručuje dlouhodobou odolnost certifikovanou doživotní zárukou na kryt.
  • TVAR A BARVA - Jasné a čisté linie krytu v kombinaci s univerzální barevnou paletou, zajišťují harmonickou adaptaci pro každý typ místnosti.
  • USMĚRŇOVACÍ KLAPKY - Inovativní řešení upevnění lopatek umožňuje jejich individuální nastavení a stabilní umístění. Profil usměrňovacích klapek zaručuje minimální odpor průtoku vzduchu.
  • VÝMĚNÍKY TEPLA - Ohřívače s 1, 2 a 3 řádky s větší plochou tepelné výměny představují záruku optimální přizpůsobení tepelného výkonu prostorovým požadavkům. Dodatečný antikorozní povlak hliníkových klapek zvyšuje jejich životnost. Testování všech výměníků v heliové komoře zaručuje 100 % ověření jejich těsnosti.
  • MAXIMÁLNÍ VÝKON BEZ ZTRÁT ENERGIE - Naše ideálně ladící kryty ventilátoru a samostatný difuzor poskytují rovnoměrné rozdělení rychlosti vzduchu ve výměníku, zaručují malé hodnoty průtokového odporu a plné využití výkonu výměníku.

PRODUKTOVÝ KATALOG - technické parametry, instalace (PDF)

Ohřívače vzduchu sonnEC od firmy NEUTEC
Ohřívače vzduchu sonnEC od firmy NEUTEC
NEUTEC GmbH
logo NEUTEC GmbH

Společnost NEUTEC GmbH je německým poskytovatelem technicky vyspělých a energeticky účinných topných zařízení. Ohřívače vzduchu sonnEC - EC motor, 5letá záruka na jednotku, moderní design, doživotní záruka na rám. Nabízíme nejlepší kvalitu potvrzenou ...

 
 
Reklama