Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Zn. hledám slušného a šikovného topenáře

Datum: 28.11.2018 2:09  |  Autor: redakce

Topenařina jako moderní služba. U Topíte.cz to znamená kvalitní, spolehlivý, fungující. Nemusíte se bát, že k vám vtrhnou neurvalci a rozsekají polovinu domu. Poslechněte si zajímavý rozhovor.

„Jsme tu proto, abychom zlepšili způsob, jakým topíte. Řemeslo jinak. Topite.cz je startup...“
Celá řada dalších zajímavých hesel je spojena s firmou Topíte.cz. Daniela Helcla, výkonného ředitele Topíte cz s.r.o. jsme požádali o vysvětlení. Rozhovor se konal v rámci živého vysílání TZB-info z veletrhu FOR ARCH.

„Jsme mladá topenářsko-montážní firma. Chceme urychlit a usnadnit přístup majitelů domů k modernímu vytápění. Chceme zkvalitnit služby a máme smělé plány. V tuto chvíli obsluhujeme klienty jen v Čechách, ale plánujeme i pobočku na Moravě, případně v zahraničí,“ představil Daniel Helcl firmu. Za redakci jen doplňujeme, že Topíte.cz je členem Cechu topenářů a instalatérů ČR.

Výměna topného zdroje během 2, max. 3 dnů

„Rádi bychom optimalizovali proces instalace zdroje tak, aby profese na sebe ideálně navazovaly. Právě z rychlosti plynou úspory a spokojenost klienta. Chceme kombinovat kvalitní řemeslo a digitální nástroje, potřebujeme kvalitní interní plánování,“ říká Daniel Helcl k montáži a výměně zdroje tepla.

Topíte.cz nezůstává jen u kvalitního řemesla, ale jak zdůraznil Daniel Helcl, jejich montážníci přijedou řádně ustrojeni, čistí, jsou milí a dochvilní.
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Související z oboru

Zajímavosti z ISH 2019 – díl 2.

24.4.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Veletrh ISH 2019 byl plný technických zajímavostí. Přinášíme druhou část výběru novinek, které nás zaujaly.

K výměně kotle pomůžou kotlíkové dotace i půjčky

24.4.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Obcím ve třech nejvíce imisně zatížených krajích se nabízí možnost získat doplňující prostředky do svého rozpočtu na realizaci ekologických opatření. Mohou si ponechat finance od občanů, kteří se zapojí do třetí vlny kotlíkových dotací a vezmou si na to půjčku od státu.

Zajímavosti z ISH 2019 – díl 1.

23.4.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Veletrh ISH 2019 byl plný technických zajímavostí. Přinášíme výběr novinek, které nás zaujaly.

Čištění otopných soustav nebo klamání zákazníků?

15.4.2019 | Ing. Vladimír Galád
Autor analyzuje sliby spojené s nabídkou chemického čistění otopných soustav. Rozebírá fyzikální podmínky v reálném provozu a z nich odvozuje, zda může mít chemické čištění, odstraňování nánosů, pozitivní následky.
diskuse: 7 příspěvků, poslední 22.04.2019 07:35

Poslední šance na levný plynový kotel

11.4.2019 | redakce
Redakce TZB-info natáčela komentáře k výměně kotlů, o bezúročných „kotlíkových půjčkách“ a o soutěži s výhrou 3 x 250.000 Kč na rekonstrukci kotelny. Zajímala nás podpora plynárenských společností a MŽP v návaznosti na třetí a zároveň poslední vlnu kotlíkových dotací.

Témata 2019

CAD a BIM knihovny

Partneři - Vytápění

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme