Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Zn. hledám slušného a šikovného topenáře

Datum: 28.11.2018 2:09  |  Autor: redakce

Topenařina jako moderní služba. U Topíte.cz to znamená kvalitní, spolehlivý, fungující. Nemusíte se bát, že k vám vtrhnou neurvalci a rozsekají polovinu domu. Poslechněte si zajímavý rozhovor.

„Jsme tu proto, abychom zlepšili způsob, jakým topíte. Řemeslo jinak. Topite.cz je startup...“
Celá řada dalších zajímavých hesel je spojena s firmou Topíte.cz. Daniela Helcla, výkonného ředitele Topíte cz s.r.o. jsme požádali o vysvětlení. Rozhovor se konal v rámci živého vysílání TZB-info z veletrhu FOR ARCH.

„Jsme mladá topenářsko-montážní firma. Chceme urychlit a usnadnit přístup majitelů domů k modernímu vytápění. Chceme zkvalitnit služby a máme smělé plány. V tuto chvíli obsluhujeme klienty jen v Čechách, ale plánujeme i pobočku na Moravě, případně v zahraničí,“ představil Daniel Helcl firmu. Za redakci jen doplňujeme, že Topíte.cz je členem Cechu topenářů a instalatérů ČR.

Výměna topného zdroje během 2, max. 3 dnů

„Rádi bychom optimalizovali proces instalace zdroje tak, aby profese na sebe ideálně navazovaly. Právě z rychlosti plynou úspory a spokojenost klienta. Chceme kombinovat kvalitní řemeslo a digitální nástroje, potřebujeme kvalitní interní plánování,“ říká Daniel Helcl k montáži a výměně zdroje tepla.

Topíte.cz nezůstává jen u kvalitního řemesla, ale jak zdůraznil Daniel Helcl, jejich montážníci přijedou řádně ustrojeni, čistí, jsou milí a dochvilní.
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

© dundersztyc - Fotolia.com

Ušetřili jste meziročně na vytápění 6 %?

20.2.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
V roce 2018 byla průměrná teplota o cca 1,1 stupně Celsia nižší. Pokud se tato skutečnost neprojevila nižší spotřebou tepla ve faktuře za vytápění, je žádoucí prověřit technický stav otopné soustavy.

Přehled nových ČSN v oboru vytápění a příprava teplé vody (listopad a prosinec 2018)

14.2.2019 | Ing. Jan Kolomazník
Ve stručném přehledu jsou uvedeny vybrané nové ČSN a změny ČSN z listopadu a prosince 2018 související s oborem vytápění a příprava teplé vody (kromě některých norem výrobků).

Další miliarda korun míří do uhelných regionů – proti emisím i z vytápění (výzva č. 136)

12.2.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
MŽP vyčlenilo další miliardu korun na podporu snížení emisí v uhelných regionech. Podporu mohou získat obce pro přechod svých soustav zásobování tepla z uhlí na jiné zdroje energií.
Smog v Praze © Lucie - Fotolia.com

Praha zvažuje vyhlášku omezující spalování tuhých paliv

11.2. 16:10   Pražský magistrát uvažuje o přípravě vyhlášky, která by omezovala topení tuhými palivy. Dokument dnes obdrželi pražští radní. Lidé podle úředníků magistrátu nejeví velký zájem o výměnu kotlů. více >>>

Obce mohou zakázat provozu kotlů na pevná paliva tříd 1 a 2, ale i lokálních topidel

10.2.2019 | Ing. Zdeněk Lyčka
Nikoliv ministerstvo, ale každá obec má právo ve zvolené lokalitě zakázat spalování vybraného druhu pevného paliva, jak vyplývá ze zákona schváleného poslaneckou sněmovnou ČR.

Témata 2019

Slunce v domě on-line

Stav nabití BAT:--- %
Roční soběstačnost:--- %

In-počasí v ČR
technická podpora výrobců

Partneři - Vytápění

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme