Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Zn. hledám slušného a šikovného topenáře

Datum: 28.11.2018 2:09  |  Autor: redakce

Topenařina jako moderní služba. U Topíte.cz to znamená kvalitní, spolehlivý, fungující. Nemusíte se bát, že k vám vtrhnou neurvalci a rozsekají polovinu domu. Poslechněte si zajímavý rozhovor.

„Jsme tu proto, abychom zlepšili způsob, jakým topíte. Řemeslo jinak. Topite.cz je startup...“
Celá řada dalších zajímavých hesel je spojena s firmou Topíte.cz. Daniela Helcla, výkonného ředitele Topíte cz s.r.o. jsme požádali o vysvětlení. Rozhovor se konal v rámci živého vysílání TZB-info z veletrhu FOR ARCH.

„Jsme mladá topenářsko-montážní firma. Chceme urychlit a usnadnit přístup majitelů domů k modernímu vytápění. Chceme zkvalitnit služby a máme smělé plány. V tuto chvíli obsluhujeme klienty jen v Čechách, ale plánujeme i pobočku na Moravě, případně v zahraničí,“ představil Daniel Helcl firmu. Za redakci jen doplňujeme, že Topíte.cz je členem Cechu topenářů a instalatérů ČR.

Výměna topného zdroje během 2, max. 3 dnů

„Rádi bychom optimalizovali proces instalace zdroje tak, aby profese na sebe ideálně navazovaly. Právě z rychlosti plynou úspory a spokojenost klienta. Chceme kombinovat kvalitní řemeslo a digitální nástroje, potřebujeme kvalitní interní plánování,“ říká Daniel Helcl k montáži a výměně zdroje tepla.

Topíte.cz nezůstává jen u kvalitního řemesla, ale jak zdůraznil Daniel Helcl, jejich montážníci přijedou řádně ustrojeni, čistí, jsou milí a dochvilní.
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Plynárenská konference: Zemní plyn a jeho schopnost snížit produkci emisí

12.12.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Přechodem na zemní plyn z uhlí a ropných produktů lze snížit emise CO2. Jednoduchá chemická struktura zemního plynu jej umožňuje vyrábět z bioplynu a zvýšit podíl OZE. Pokud opustíme jadernou energetiku, tak podíl zemního plynu na státní bilanci výrazně stoupne. Ve vytápění si zemní plyn jako zdroj tepla udrží význam.
diskuse: 1 příspěvek, 13.12.2018 07:29

Měření tepla v soustavách s teplonosnou látkou tvořenou směsí vody a dalších kapalin

11.12.2018 | Ing. Peter Holyszewski, Enbra, a.s.
Směsi vody a různých látek mají odlišné termodynamické vlastnosti než voda a pokud měřič tepla není možné na jiné podmínky měření nastavit, může chyba měření dosáhnout extrémně až 100 %.

Pohledem znalce: Dřevo jako garanční palivo – i vlhkost 25 % je v pořádku!

11.12.2018 | Ing. Zdeněk Lyčka
Vlhkost dřeva použitého jako palivo je zásadní pro uznání případných garančních záruk a rovněž jako podklad do protokolu z kontrol kotlů na tuhá paliva. Autor poukazuje na rozdíl mezi měřením a vyhodnocením vlhkosti ve stavební a energetické praxi a na možné omyly.

Pokud někdo doma spaluje odpad, existuje metoda, jak mu to prokázat?

10.12.2018 | Ing. Jiří Horák, Ph.D., Ing. Stanislav Bajer, Ing. Milan Dej, Ph.D., Ing. Kamil Krpec, Ph.D., Jiří Kremer, Ing. Martin Garba, Ing. Petr Kubesa, Ing. František Hopan, Ph.D., Ing. Jiří Ryšavý, Miroslav Jaroch, VŠB-TU Ostrava, Výzkumné energetické centrum
Článek popisuje aktuální přístup legislativy ČR ke spalování odpadů v domácnostech, dále popisuje vznik a princip metody pro odhalování spalování nebo spoluspalování odpadů. V závěru článku je uvedeno, jaký je následný postup při prokázání spalování odpadu a jaké sankce hrozí majiteli dotčeného spalovacího zařízení.
diskuse: 1 příspěvek, 11.12.2018 07:57
© Jiri Hera - Fotolia.com

Kombinované kotle už z dotací podporovány nebudou

6.12. 07:00   Nákup kombinovaných kotlů už nebude podporován z takzvaných kotlíkových dotací. Změnu schválil Monitorovací výbor Operačního programu Životní prostředí. více >>>

Témata 2018

Slunce v domě on-line

Stav nabití BAT:--- %
Roční soběstačnost:--- %

In-počasí v ČR
CAD a BIM knihovny

Partneři - Vytápění

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme