Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

KORADO zve na FOR PASIV 2019

Datum: 6.2.2019 02:31  |  Organizace: KORADO, a.s.  |  Firemní zpráva

7. veletrh nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb přivítají pražské Letňany ve dnech 7. – 9. února 2019. Hlavním tématem letošního ročníku bude Život v pasivním domě. Produkty chytré a ekologické domácnosti v segmentu centrálních a lokálních větracích jednotek, otopných těles a konvektorů přestaví společnost KORADO ve výstavní hale 2 u stánku B16.

KORADO, a.s.
Bří Hubálků 869
560 02 Česká Třebová

tel.:800 111 506, 465 506 111
e-mail:
web:www.korado.cz

Život v pasivním domě bude tento rok hlavním tématem nejen na letošním veletrhu FOR PASIV. „Budovy s téměř nulovou spotřebou energie jsou v tuto chvíli velkým tématem. Napomáhá mu množství novinek, běžící dotační programy i nová legislativa, která bude nízkoenergetický standard u nově kolaudovaných domů vyžadovat. Těšíme se proto na projektanty i stavebníky, kteří se na nás na veletrhu FOR PASIV obrátí s jejich dotazy a projekty,“ říká produktový specialista společnosti KORADO, Martin Preclík.

Úsporná otopná tělesa, konvektory a nově i centrální rekuperace

KORADO je nejen tradičním českým výrobcem, ale i tradičním vystavovatelem na FOR PASIV. Na letošním veletrhu představí centrální rekuperace, lokální větrací jednotky, výhody konvektorů jako moderního a nízkoenergetického zdroje tepla i designové novinky ve svém portfoliu. „Zásadní novinkou uplynulého roku byl vstup společnosti ThermWet do skupiny KORADO, díky čemuž se naše produktové portfolio rozšířilo o centrální rekuperační jednotky. Nejen vytápění, ale nově i větrání s centrální rekuperací a udržení příznivého vnitřního mikroklimatu bude proto tématem i u našeho stánku,“ doplnil Preclík.


Více na www.korado.cz
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Související z oboru

Zajímavosti z ISH 2019 – díl 2.

24.4.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Veletrh ISH 2019 byl plný technických zajímavostí. Přinášíme druhou část výběru novinek, které nás zaujaly.

K výměně kotle pomůžou kotlíkové dotace i půjčky

24.4.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Obcím ve třech nejvíce imisně zatížených krajích se nabízí možnost získat doplňující prostředky do svého rozpočtu na realizaci ekologických opatření. Mohou si ponechat finance od občanů, kteří se zapojí do třetí vlny kotlíkových dotací a vezmou si na to půjčku od státu.

Zajímavosti z ISH 2019 – díl 1.

23.4.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Veletrh ISH 2019 byl plný technických zajímavostí. Přinášíme výběr novinek, které nás zaujaly.

Čištění otopných soustav nebo klamání zákazníků?

15.4.2019 | Ing. Vladimír Galád
Autor analyzuje sliby spojené s nabídkou chemického čistění otopných soustav. Rozebírá fyzikální podmínky v reálném provozu a z nich odvozuje, zda může mít chemické čištění, odstraňování nánosů, pozitivní následky.
diskuse: 7 příspěvků, poslední 22.04.2019 07:35

Poslední šance na levný plynový kotel

11.4.2019 | redakce
Redakce TZB-info natáčela komentáře k výměně kotlů, o bezúročných „kotlíkových půjčkách“ a o soutěži s výhrou 3 x 250.000 Kč na rekonstrukci kotelny. Zajímala nás podpora plynárenských společností a MŽP v návaznosti na třetí a zároveň poslední vlnu kotlíkových dotací.

Témata 2019

Tabulky a výpočty

Partneři - Vytápění

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme