Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

HYDRONIC SYSTEMS - nové webové stránky

Datum: 20.2.2019 4:21  |  Organizace: Hydronic Systems Prague s.r.o.  |  Firemní zpráva

Připravili jsme pro vás nové přehlednější www stránky - přehlednější členění produktů a veškeré technické informace včetně cen, BIM modulů, dwg souborů a samozřejmě kompletní technické dokumentace.

Hydronic Systems Prague s.r.o.
Jesenická 513
252 44 Psáry, Dolní Jirčany

tel.:244 466 792-3
e-mail:
web:www.hydronic.cz

HYDRONIC SYSTEMS - nové webové stránky

Nová struktura našich webových stránek vychází z potřeb našich zákazníků.

Členění produktů do 5ti sekcí dle jejich využití
HVAC ventily a ovládací pohony Kompletní sortiment termostatických ventilů, ručních i automatických vyvažovacích ventilů, regulátorů tlakové diference, tlakově nezávislých 2-cestných regulačních ventilů, uzavíracích mezipřírubových klapek.

Spotřebiče pro soustavy vytápění a chlazení
Spotřebiče pro vytápění a chlazení hotelů, administrativních budov, nákupních center, výrobních, skladových i sportovních hal - ventilátorové konvektory (fancoily), dveřní a vratové clony, teplovodní, horkovodní, parní, elektrické i plynové teplovzdušné vytápěcí jednotky a sálavé panely.

Měření a regulace
2-cestné a 3-cestné regulační ventily, 6-cestné regulační / přepínací kulové kohouty, ovládací pohony zdvihových ventilů včetně pohonů s havarijní funkcí, rotační pohony pro mezipřírubové uzavírací klapky, nástěnné regulátory, teplotní čidla, termostaty.

Větrání rekuperace a rozvody VZT
Bezkanálové rekuperační jednotky, teplovzdušné jednotky se směšovací komorou (jednocestné).

Design nejen pro vaši koupelnu
Termostatické radiátorové ventily ve 12ti různých barevných provedeních vhodné zejména pro koupelnová otopná tělesa, topné tyče, designové RTL ventily.

BIM moduly pro AutoCAD REVIT se postupně stávají samozřejmostí a proto je vedle standardních dwg výkresů postupně přidáváme k jednotlivým výrobkům.

Aktuální kontakty naší technické podpory

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Výměny kotlů – nové téma na TZB-info

19.3.2019 | Ing. Zdeněk Lyčka
Termín povinných výměn kotlů třídy 1 a 2 na pevná paliva se blíží. Proto TZB-info soustředí potřebné informace do společného tématu s cílem pomoci a ulehčit rozhodování.

ISH 2019: Budoucnost podle Viessmann

19.3.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Vedoucí výrobce tepelné techniky představil na mezinárodním veletrhu ISH současnost a své vize, jak být úspěšný i v příštích letech.

Ultra klidné tepelné čerpadlo pro vytápění a chlazení – UltraSource®

18.3.2019 | Hoval spol. s r.o.
Tato tepelná čerpadla jsou navržena s ohledem na požadavky bydlení. Jedná se o velmi účinné řešení, přesto ale velmi tiché s hladinou hluku pouze 28 dB(A) ve vzdálenosti 3 m.

ISH Frankfurt 2019: Budoucnost podle Bosch Thermotechnik

14.3.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Budoucnost tepelné techniky je, jak ukazuje společnost Bosch Thermotechnika, úzce propojena s všemi toky energií v budovách i jejich okolí. Základem jsou energeticky efektivní prvky, které musí být inteligentně řízeny s ohledem na činnost prvků ostatních. A to jak v rámci jednoho domu, tak i obce, města atp. Napomáhá k tomu zásadní přechod na elektrickou energii a decentralizace zdrojů.
Zdroj: článek Digitalizace od základu mění plynárenské řemeslo

Selháváme v digitálním vzdělávání

13.3. 0:30   Již nyní kotelny i kotle běží s dálkovou správou, která ulehčuje servis. A topenáři musí umět vše nejen zapojit, ale i používat. Klempíř nebo kominík bude brzy před šplháním na střechu používat drony. více >>>

Témata 2019

CAD a BIM knihovny

Partneři - Vytápění

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme