Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Proběhl tradiční Topenářský ples AOVV

Datum: 6.4.2019 21:48  |  Organizace: Asociace odborných velkoobchodů a výrobců TZB  |  Firemní zpráva

Díky podpoře partnerů, sponzorů i dárců tomboly se podařila nádherná, plně obsazená společenská akce s vynikajícím doprovodným programem.

Asociace odborných velkoobchodů a výrobců TZB
Durďákova 5
61300 Brno

tel.:730 189 000
e-mail:
web:www.aovv-tzb.cz

Dne 23. února 2019 Asociace odborných velkoobchodů a výrobců technických zařízení budov z.s. pořádala v brněnském hotelu Voroněž již tradiční Topenářský ples. Díky podpoře partnerů, sponzorů i dárců tomboly se podařila nádherná, plně obsazená společenská akce s vynikajícím doprovodným programem.

Zájem o letošní ples byl opravdu veliký. Zúčastnili se ho význačné osobnosti z oblasti energetiky a topenářství a zástupci významných velkoobchodů, výrobců a realizačních firem. V reprezentativním prostředí panovala skvělá nálada a vznikl prostor pro navázání nových přátelských kontaktů.

V rámci programu plesu, bylo uskutečněno předání ceny AOVV „Energetický projekt roku 2018“. Toto ocenění získal elektrodový kotel ve výtopně Červený mlýn. Cenu převzali: investor projektu - Teplárny Brno, a.s., a realizátor projektu – TENZA, a.s. Část z výtěžku plesu byla použita jako dar pro charitativní účely. Konkrétně pro podporu práce s dětmi a jejich rozvoj, Nadačnímu fondu KROUŽKY DĚTEM.

Fotogalerie, kterou připojujeme, je připomínkou pro účastníky plesu a motivací pro ty, kteří svoji účast na následujícím Topenářském plese zvažují.

Mrzí nás, že jsme museli mnoho zájemců odmítnout. Příště, i díky Vaší podpoře, uděláme ples větší a ještě lepší. Už teď se těšíme na shledání s Vámi v příštím roce na Topenářském plese 2020, a to dne 29. února 2020. 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Související z oboru

Zajímavosti z ISH 2019 – díl 2.

24.4.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Veletrh ISH 2019 byl plný technických zajímavostí. Přinášíme druhou část výběru novinek, které nás zaujaly.

K výměně kotle pomůžou kotlíkové dotace i půjčky

24.4.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Obcím ve třech nejvíce imisně zatížených krajích se nabízí možnost získat doplňující prostředky do svého rozpočtu na realizaci ekologických opatření. Mohou si ponechat finance od občanů, kteří se zapojí do třetí vlny kotlíkových dotací a vezmou si na to půjčku od státu.

Zajímavosti z ISH 2019 – díl 1.

23.4.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Veletrh ISH 2019 byl plný technických zajímavostí. Přinášíme výběr novinek, které nás zaujaly.

Čištění otopných soustav nebo klamání zákazníků?

15.4.2019 | Ing. Vladimír Galád
Autor analyzuje sliby spojené s nabídkou chemického čistění otopných soustav. Rozebírá fyzikální podmínky v reálném provozu a z nich odvozuje, zda může mít chemické čištění, odstraňování nánosů, pozitivní následky.
diskuse: 7 příspěvků, poslední 22.04.2019 07:35

Poslední šance na levný plynový kotel

11.4.2019 | redakce
Redakce TZB-info natáčela komentáře k výměně kotlů, o bezúročných „kotlíkových půjčkách“ a o soutěži s výhrou 3 x 250.000 Kč na rekonstrukci kotelny. Zajímala nás podpora plynárenských společností a MŽP v návaznosti na třetí a zároveň poslední vlnu kotlíkových dotací.

Témata 2019

CAD a BIM knihovny

Partneři - Vytápění

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme