Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Nový KORADO showroom v Brně

KORADO nabízí kompletní řešení v oblasti vytápění s důrazem na moderní a nízkoenergetické prvky a systémy. Kromě koncových produktů pro vytápění nabízí i řešení pro řízené odvětrávání budov v podobě lokálních i centrálních rekuperačních jednotek.


Součástí Centra bydlení a designu Kaštanová v Brně bude již od 14.6.2019 expozice značky KORADO, předního českého výrobce otopných těles.

Centrum bydlení a designu Kaštanová je prostorem, který usnadní navázání kontaktů se stavebními firmami či architekty a pomůže najít potřebnou inspiraci pro realizaci interiéru i exteriéru vašeho projektu. Společnost KORADO vám v rámci tohoto komplexu nabízí možnost prohlédnout si naživo své nejprodávanější produkty od deskových otopných těles po designové varianty v různých barevných provedeních. V části Centra Kaštanová, nazvané Centrum pro hrubou stavbu, najdete modely z řady RADIK, KORALUX, KORATHERM i kompletní sortiment konvektorů.

Od konce loňského roku si můžete radiátory KORADO prohlédnout i v Centru bydlení a designu Křižíkova v Praze v Karlíně.

Více na www.korado.cz

KORADO, a.s.
logo KORADO, a.s.

Jsme dynamická česká společnost s nadnárodní majetkovou účastí a patříme mezi přední světové výrobce ocelových otopných těles. Naší filozofií je nabídnout kompletní systémové řešení pro vytápění, chlazení i větrání a uspokojit požadavky i těch ...

 
 
Reklama