Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

VIADRUS U22 Economy bude spalovat i peletky

Novinka na trhu VIADRUS U22 Economy představuje vysoce kvalitní náhradu dosluhujících kotlů na pevná paliva. Tento litinový zplyňovací kotel na dřevo je zajímavou alternativou také pro ty, na které se nedostalo v rámci třetí vlny kotlíkových dotací.


Aktuální verze modelu VIADRUS U22 Economy je určena pro spalování kusového dřeva, VIADRUS pro příští topnou sezonu připravuje i kombinovanou variantu. Přes den v ní bude zákazník moci topit dřevem, na noc kotel přepne do režimu peletek a díky automatickému podavači nebude muset nic obsluhovat.

Společnost VIADRUS je rovněž tradičním výrobcem radiátorů z litiny, které se oproti plechovým vyznačují především dlouhou trvanlivostí a značnými tepelnými úsporami, navíc je lze vyrábět v různých barevných variantách a s volitelným příslušenstvím.

Pro podrobnější informace navštivte stránky www.viadrus.cz.

VIADRUS a.s.
logo VIADRUS a.s.

VIADRUS je tradičním ryze českým výrobcem tepelné techniky a jeho vyráběný sortiment se vyznačuje vysokou kvalitou a vysokou životností. Výrobní program tvoří kotle na tuhá paliva, plyn a olej, litinové radiátory, krbová kamna, odlitky, kotlová tělesa ...

 
 
Reklama