Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

MCE - MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT Milano 2020

MCE - MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT, přední světový veletrh v oboru technických zařízení obytných a průmyslových budov a obnovitelné energie, se bude konat ve dnech 17. - 20. března 2020 v italském Milánu.

V nadcházejícím roce bude tento veletrh největší evropskou přehlídkou novinek v oboru TZB. K dnešnímu datu, 5 měsíců před zahájením, je přihlášeno již 1500 vystavovatelů. Minulého ročníku se zúčastnilo 2 400 vystavovatelů z 54 zemí a 162 tisíc odborných návštěvníků ze 142 zemí.

Novinkou tohoto ročníku je změna oborového uspořádání výstavních hal, které více odráží logickou návaznost systémů TZB, pokud jde o energetickou účinnost, úspory a ochranu životního prostředí. Nové členění reflektuje homogenitu a kontinuitu několika průmyslových odvětví. Současné nároky na komfort podporují vývoj digitálního řízení a kontroly, zatímco požadavky na účinnost jsou stále více svázány s inteligentním využíváním informačních technologií pro optimalizaci energetických zdrojů budov. Nové rozdělení hal zvyšuje synergii a integraci mezi všemi výstavními sektory, usnadní orientaci v rozlehlé výstavní ploše a pomůže optimalizovat náročný program návštěvníků veletrhu.

Další premiérou veletrhu MCE 2020 je projekt Intelligent (use of) Water, který bude věnován inovacím a unikátnosti vodního světa. Cílem je zvýšit povědomí návštěvníků a médií o možnostech vytvářet pohodlí domova, a to zejména v koupelnách, v dokonalé rovnováze mezi produktem, funkcí a životním prostředím. Tato nová prezentační zóna v hale 14 představí skutečnou „hodnotu vody“, inteligentní a technologická řešení pro koupelny a optimální využití vodních zdrojů.

Na veletrhu MCE - MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT 2020 budou představeny novinky v oboru technických zařízení budov (HVAC & R) se všemi navazujícími službami pro konektivitu, řízení a správu komfortního bydlení. Jako obvykle bude pro návštěvníky připraven rozsáhlý program konferencí, workshopů a speciálních akcí, které budou synergicky integrovány do jednotlivých hal. Program je určen především profesionálům v oblasti navrhování a managementu obytných, komerčních a průmyslových budov - architekty, projektanty, techniky údržby a energetické manažery.

Informace a novinky sledujte na webu www.mcexpocomfort.it, facebooku a twitteru.

V mezinárodním kontextu se úspěšně prosazují i čeští výrobci. Loňského ročníku MCE se účastnilo 26 českých vystavovatelů na ploše 900 m2. Tento veletrh byl zařazen do dotačního programu NOVUMM (CzechTrade), díky němuž mohou malé a střední podniky i v přístím roce výrazně ušetřit náklady na účast.

Informace pro české a slovenské vystavovatele o podmínkách účasti a o dotacích poskytne Olga Pešková, Progres Partners Advertising (zastoupení MCE pro ČR a SR) na tel. 277 010 660 a e-mailu peskova@ppa.cz.

Progres Partners Advertising, s.r.o.
logo Progres Partners Advertising, s.r.o.

Pořádání veletrhů Future Forces Forum, Sběratel; pořádání konferencí a eventů; zastoupení Reed Exhibitions (veletrhy MCE Milano, Viscom Düsseldorf, Equitana Essen, Aquatherm Moskva); výstavba veletržních stánků od návrhu až po realizaci na klíč; organizace ...

 
 
Reklama