Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Samoregulační topné kabely v průmyslu

ELMATERM s.r.o. specialista na instalace samoregulačních topných kabelů v průmyslu. Instalujeme topné kabely s nulovým zbytkovým proudem při dosažení limitní teploty - není nutná regulace.

Firma Elmaterm s.r.o. se specializuje na problematiku průmyslových ohřevů pomocí samoregulačních topných kabelů. Samoregulační topné kabely se vyznačují špičkovou kvalitou a mají nulový zbytkový proud při dosažení limitní teploty. Z tohoto důvodů není nutné za určitých okolností používat regulační prvky. Pomocí samoregulačních topných kabelů je možné ohřívat potrubí, nádoby apod. na velmi vysoké teploty v prostředích normálních i v prostorách s nebezpečím výbuchu. Teplotní odolnost samoregulačních topných kabelů je až 300°C, z tohoto důvodu je rozsah jejich použití topných kabelů velice široký.

V případě zájmu o cenovou nabídku nás prosím kontaktujte.

Elmaterm s.r.o.
logo Elmaterm s.r.o.

Samoregulační inteligentní topné kabely a topné rohože včetně regulace pro podlahové topení. Instalujeme vytápění okapů, svodů a střech, dále ohřev potrubí a venkovních ploch proti zamrznutí. Dodáváme tepelná čerpadla NIBE a klimatizace FUJI. Naše topné ...

 
 
Reklama