Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Systém teplovodního podlahového vytápění/chlazení, který budete mít hotový za den!

Suchá, lehká a štíhlá podlaha s topením a chlazením!
Že vám při rekonstrukci podlahy nezbývá místo na teplovodní vytápění?
Suchý systém Therm25 má pouze 35 mm a pochozí je za den.

Se systémem podlahového vytápění fermacell® Therm25™ je nyní k dispozici rychlé a suché řešení pro instalaci podlahového vytápění. Zvláštní výhodou systému je jeho nízká hmotnost a malá instalační výška již od 35 mm. fermacell® Therm25™ kombinuje vrstvu záklopu a podlahové vytápění v jednom systému.
  
Systém podlahového vytápění fermacell® Therm25™ se skládá ze sádrovláknité desky fermacell® o tloušťce 25 mm. Horní strana je opatřena speciálním frézováním s koncovými oblouky pro pokládku trubek podlahového vytápění. Pro speciální půdorysy nebo dveřní otvory je k dispozici také pukový prvek fermacell® Therm25™. Systém je doplněn o další 10 mm silnou sádrovláknitou deskou fermacell®, která se lepí a šroubuje nebo sponkuje jako další vrstva (záklop) na prvky podlahového vytápění fermacell® Therm25™. fermacell® Therm25™ je vhodný pro pokládku 16 mm silných kompozitních topných trubek a lze jej použít ve všech oblastech použití dle ČSN EN 1991.
 
Díky praktickým formátům 500 x 1000 mm (fermacell® Therm25) nebo 500 x 500 mm (fermacell® Therm25™ puky) lze podlahové topné prvky zpracovávat rychle a snadno. Suchá instalace přináší cenné časové úspory, a tím i vyšší provozní přidanou hodnotu pro realizační firmy. Vzhledem k tomu, že se nemusí brát v úvahu doba schnutí, mohou následná řemesla okamžitě pokračovat v práci. Na finální povrchovou úpravu lze využít pružné podlahové krytiny (laminátové, textilní nebo PVC), stejně jako keramická dlažba nebo parkety a jiné krytiny ze dřeva.
 

Více informací


Fermacell, James Hardie Europe GmbH, o.s.
logo Fermacell, James Hardie Europe GmbH, o.s.

Fermacell - systémy suché výstavby. Výroba a prodej sádrovláknitých desek fermacell®, cementovláknitých desek POWERPANEL a fasádních obkladů Hardie®. Produkty jsou určeny pro dřevostavby, nízkoenergetické a modulární domy a rekonstrukce. ...

 
 
Reklama