Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Inovační projekt TEPLO V ZÁŘI INOVACÍ 2024

Inovační projekt TEPLO V ZÁŘI INOVACÍ je tradiční nabídkou firmy ELVL ke kreativní spolupráci s autorizovanými architekty, interiérovými a produktovými designéry a také projektanty vytápění.

Firma ELVL vyhlašuje každoročně inovační projekt TEPLO V ZÁŘI INOVACÍ, který je nabídkou kreativní spolupráce při návrhu otopných ploch teplovodního nebo elektrického vytápění ve stavebních zakázkách bytové, občanské i komerční výstavby. Také pro letošní rok byl projekt vyhlášen a přichází s inspirací pro partnery a odborníky působících ve výstavbě zejména v oboru TZB při projektování otopných soustav nebo elektrického přímotopného vytápění do moderních staveb.

Nabídka spoluúčasti se odráží od současných požadavků na realizace staveb, které si nekladou za cíl pouze technický a funkční standard otopných soustav, ale u kterých investor vyžaduje i další užitné a estetické vlastnosti vytvářející příjemné klima a komfort při užívání vnitřních prostor budov. Této oblasti výstavby se zároveň týkají nová kritéria kladená na ekonomicky efektivní provoz technických zařízení s výrazným snižováním spotřeby energií při vytápění a chlazení. Právě do těchto oblastí technického zařízení budov vstupuje inovační projekt TEPLO V ZÁŘI INOVACÍ s komplexní nabídkou spolupráce při řešení otopných ploch v moderních budovách s téměř nulovou spotřebou energie.

Více informací


ELVL s. r. o.
logo ELVL s. r. o.

Výroba a prodej designových otopných těles a elektrických radiátorů BITHERM, trubkových koupelnových radiátorů v teplovodním i elektrickém provedení, elektrických sušáků ručníků, vysoušečů obuvi, elektrických topných těles s regulací vytápění a sušení.

 
 
Reklama