Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Top výrobky vystavovatelů Infothermy 2020 – přihlaste svůj výrobek

Soutěže se mohou zúčastnit vystavovatelé Infothermy 2020. Již nyní přihlašujte své výrobky. Budou vystaveny ve vstupní expozici výstavy, ty nejlepší vyberou čtenáři TZB-info v prosinci 2019.

TOP VÝROBKY VYSTAVOVATELŮ INFOTHERMY - udílení ocenění na zahájení výstavy
TOP VÝROBKY VYSTAVOVATELŮ INFOTHERMY - udílení ocenění na zahájení výstavy

Soutěž „TOP VÝROBKY VYSTAVOVATELŮ INFOTHERMY 2020 organizuje portál TZB-info společně s agenturou INFORPRES, pořadatelem mezinárodní výstavy Infotherma zaměřené na vytápění, úspory energií a smysluplné využívání obnovitelných zdrojů.

S přihlášenými TOP VÝROBKY VYSTAVOVATELŮ INFOTHERMY 2020 se zájemci budou moci předem seznámit na stránkách TZB-info a s vybranými exponáty v průběhu výstavy ve vstupní expozici v pavilonu A1.

Všechny vyhodnocené novinky budou prezentovány na titulní straně TZB-info, po dobu tří měsíců od výstavy, ve speciálním okně Infothermy. Rovněž bude poskytnuta portálem TZB-info reklama v hodnotě 30.000 Kč zdarma.

Soutěže se mohou zúčastnit vystavovatelé Infothermy 2020 za následujících podmínek:
  • Každý soutěžící může přihlásit do soutěže pouze jeden výrobek nebo službu z oborového členění výstavy, o které se domnívá, že je jeho nejúspěšnějším, či nejzdařilejším, designově nejhezčím, nejprodávanějším, nebo nejúspornějším produktem.
  • Účast v soutěži je bezplatná, podmínkou je pouze, v případě vybrání, poskytnutí výrobku k vystavení do vstupní expozice v pavilonu A1.