Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Stačí málo a získáte mnoho. Pokojové termostaty, které zvyšují pohodu a šetří náklady na energii

Tento elegantní termostat splňuje nejvyšší požadavky na technologii a design. Navíc můžete termostat Smatrix Style ovládat vzdáleně prostřednictvím smartphonu nebo tabletu.


  • Smatrix šetří až 20 % nákladů na vytápění
  • Možnost využití i při již existujícím systému sálavého vytápění / chlazení
  • Efektivní využívání energie díky inovační funkci automatického vyvažování
  • Nepřetržitě monitoruje změny podmínek v místnosti pomocí čidel operativní teploty

Vítěz čtyř kategorií může být také u Vás doma

Špičkový digitální termostat Smatrix Style se může pochlubit oceněním Plus X Award, který byl oceněn ve čtyřech kategoriích - kvalita, design, jednoduché ovládání a ekologie.

Pohodlný život vs. šetření energie a nákladů? Již nemusíte vybírat - Smatrix App!

Udržení ideálního vnitřního prostředí v budovách nebo jednotlivých místnostech, pokud jsou tyto prostory prázdné, jsou výzvou, s kterou bojují jak samotní majitelé bytů, tak i instalatéři, od nichž se řešení očekává. Špičkový expert v oblasti sálavého vytápění a chlazení, společnost Uponor, vyřešil a vyvíjel vzdálené ovládání termostatů Smatrix Style. Prostřednictvím smartphonu nebo tabletu. Kdekoli jste, kamkoli se pohybujte, nastavte teplotu svých domovů nebo kanceláří.

Chci vědět více o této technologické novince.

UPONOR, s.r.o.
logo UPONOR, s.r.o.

Uponor je jeden z předních světových dodavatelů technicky vyspělých potrubních systémů pro vnitřní rozvody vody a otopných soustav. Produkty Uponor: Plošné vytápění a chlazení Rozvody pitné a otopné vody Vnější rozvody Uponor představuje levný systém ...