Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Zehnder novinky na veletrhu Aquatherm Praha 2014

Společnost Zehnder Group Czech Republic představí na veletrhu Aquatherm Praha 2014 novou generaci designových radiátorů Zehnder Vitalo, nový kompaktní systém větrání Zehnder pro byty a další novinky. Navštivte Zehnder na veletrhu Aquatherm Praha 2014 ve dnech 4. až 7. března v PVA Letňany.

Zehnder Vitalo. Štíhlý a výkonný koupelnový radiátor

Nová generace designových radiátorů Zehnder Vitalo přesvědčuje puristickým vzhledem i zpracováním vysoce hodnotných materiálů jako je hliník, měď a grafit s vysokou tepelnou vodivostí a tím rychlým předávání tepla. Hloubka pouhých 16 mm, o více než 50 % nižší hmotnost než běžná tělesa, snadná manipulace, rychlá montáž.

Kompaktní systém větrání Zehnder pro byty

Nový kompaktní systém větrání Zehnder pro byty až do 120 m2. Větrací jednotka ComfoAir 180 s malými rozměry 680 × 560 × 280 mm pro vestavění do každé kuchyňské skříňky nebo koupelny a inovativně tvarované prvky pro rozvod vzduchu. Až 95% rekuperace tepla a 60% rekuperace vlhkosti.


Stropní systém Zehnder Alumline pro vytápění a chlazení

Systém aktivních topných a neaktivních ocelových stropních desek pro vložení do rastrových stropů se závěsnou „T“ kontrukcí pro komfortní vnitřní klima. Pro vytápění i chlazení, s hladkým nebo perforovaným povrchem pro pohlcování hluku. Rozměry desek 600 × 600/1200/1800/2400/3000 mm. Topný výkon 190 W/m2t 24 K), chladicí výkon 100 W/m2t 10 K). Vysoká úspora energie efektivním přenosem tepla téměř celým povrchem měděných trubek a roznášecími profily z hliníku.

Ventilátor Zehnder ZCV2 s inteligentní technologií SMART

Zehnder ZCV2 představuje ventilátor nové generace s decentním designem pro nepřetržitý provoz a dokonalé odvětrávání koupelen, WC nebo kuchyní, pro nástěnnou i stropní instalaci. Nabízí nejekonomičtější a přitom nejúčinější odvětrávání. Snížená provozní hlučnost (10,1–23,5 dB), nerušící v noci, zanedbatelná tepelná ztráta a spotřeba energie (1,1–4,1 Watt) jsou dosažené díky jedinečnému ovládání provozu „SMART“ dle vlhkosti a s časovačem.

AQUATHERM PRAHA 2014
Zehnder: číslo stánku 343, hala č. 3

Zehnder Group Czech Republic s.r.o.
logo Zehnder Group Czech Republic s.r.o.

Společnost Zehnder nabízí - designové radiátory pro koupelny a obytné prostory, systémy řízeného větrání s rekuperací tepla, teplovodní stropní sálavé panely.