Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Revoluční technologie teplovodního výměníku do vytápění

Datum: 7.5.2018  |  Organizace: TOMTON s.r.o.  |  Firemní článek

V rámci konference Rekonstrukce TZB v bytových domech 2017 proběhla také přednáška Ing. Petra Hlásného, který představil revoluční využití technologie z automobilového průmyslu pro otopný systém.

TOMTON s.r.o.
Velké Albrechtice 276
742 91 Velké Albrechtice

tel.:734 447 721
e-mail:
web:www.tomton.cz

Ing. Hlásný ze společnosti TOMTON s.r.o. na konferenci promluvil o výhodách využití kompaktního teplovodního výměníku pro otopné těleso. Díky malé velikosti výměníku a malému objemu vody v oběhu dochází nejen k podstatným energetickým úsporám, ale také k výraznému urychlení reakční doby celého systému. To umožňuje pružné reakce na změny teplot v místnosti a nedochází k neefektivnímu přetápění či nedotápění. Tento výkon je ještě podpořen možností zabudování ventilátorů, které jej zdvojnásobí. Tato revoluční technologie je ještě podpořena použitím designových krytů, které jsou variabilní a zákazník si je může volit dle vkusu a potřeby interiéru.

 

Datum: 7.5.2018
Organizace: TOMTON s.r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2019

Tabulky a výpočty

Partneři - Vytápění

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme