Přednosti teplovodního oběhového čerpadla Calio

Datum: 3.6.2013  |  Organizace: KSB - PUMPY + ARMATURY s.r.o., koncern  |  Firemní článek

Nová hvězda pro technická zařízení budov, to je vysoce účinné oběhové čerpadlo Calio od KSB. Čerpadlo má univerzální použití, je vhodné pro aplikace ve vytápění, ventilaci a klimatizaci. Uplatní se pro topné systémy, podlahové systémy, kotle/primární okruhy, zásobní nádrže, pro systémy využití solární energie, tepelná čerpadla a recirkulace chladicí vody a další aplikace.

KSB - PUMPY + ARMATURY s.r.o., koncern
Klíčova 2300/6
149 00 Praha 4 - Chodov

tel.:241 090 213, 241 090 211
e-mail:
web:www.ksbpumpy.cz

Maximální energetická účinnost a efektivita nákladů

Inovační, energeticky účinné oběhové čerpadlo je více než připraveno pro ErP 2015, a to díky svému vysoce účinnému pohonu a optimalizovanému hydraulickému systému. Vysoce účinná technologie kombinovaná s regulací otáček a s novým režimem Eco Mode poskytuje maximální úspory. Koncepce all-in s integrovaným komunikačním rozhraním šetří investiční náklady a náklady na uvedení do provozu.

Snadné použití a jednoduché nastavení

Oběhové čerpadlo se rychle instaluje a snadno uvádí do provozu s volbou press&turn s integrovaným displejem a symboly, indikujícími provozní stav. Provoz se dvěma čerpadly s automatickým střídáním (integrované rozhraní) umožňuje redundanci. Integrované ochranné a manuální funkce.

Velká diverzifikace výrobků

KSB nabízí široký sortiment velikostí čerpadel do omezených prostorů pro mnoho aplikací oběhového čerpadla Calio od vytápění po chlazení teplotami média od −10 °C do +110 °C. Kompletní rozsah výrobků se světlostmi pro všechna potrubní připojení a standardní rozměry.

calio calio s technické údaje
Technické údaje

Univerzální použití

Vysoce účinné oběhové čerpadlo je vhodné pro aplikace ve vytápění, ventilaci a klimatizaci podle nejrůznějších požadavků.

Použití:

  • Topné a klimatizační systémy, průmyslové závody
  • Jednotrubkové / dvoutrubkové systémy
  • Podlahové topné systémy
  • Kotle/primární okruhy
  • Okruhy zásobních nádrží
  • Systémy solární energie
  • Tepelná čerpadla
  • Recirkulace chladicí vody

Maximální spolehlivost

Společnost KSB nabízí špičkovou kvalitu a poskytuje kompletní servis pro zajištění vysoké spolehlivosti našeho oběhového čerpadla Calio a samozřejmě i ostatních výrobků KSB. Záruční doba prodloužená na dvojnásobek: 4 roky.

Technické podrobnosti a další informace naleznete na stránkách výrobce http://www.ksb.com/calio-cz.


Charakteristické křivky Rio-Eco N

Charakteristické křivky Rio-Eco Z N
 

Charakteristické křivky Calio

Charakteristické křivky Calio S
Typový list
 

Datum: 3.6.2013
Organizace: KSB - PUMPY + ARMATURY s.r.o., koncernSdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2018

Partneři - Vytápění

logo THERMONA
logo GEMINOX
logo DANFOSS
logo FV PLAST
logo ENBRA

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme

 
 

Aktuální články na ESTAV.czPokládka koberce na podložku. Metoda napínání do obvodových lištOslavte světový den vody! Navštívit můžete spousty akcí, můžete i pomoci!Aplikace fermacell Store finder pro rychlé vyhledání prodejnyRadiátory Kermi na veletrhu Aquatherm 2018