Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

AC Heating, tepelná čerpadla - rozšiřujeme obchodní tým

Sázíme na odbornost a inovativní přístup. Vytváříme řešení zvyšující životní úroveň, komfort bydlení a chránící životní prostředí.

AC Heating, tepelná čerpadla - rozšiřujeme obchodní tým

Jsme společnost, která se zabývá výrobou a instalací tepelných čerpadel do rodinných a bytových domů. V dnešní době se řadíme mezi největší výrobce a dodavatele tepelných čerpadel vzduch/voda v České republice a nejenom zde doma. Ke špičce patříme rovněž v Irsku a své aktivity rozšiřujeme taktéž na Slovensku, v Německu a ve Velké Británii.

Sázíme na naši odbornost a inovativní přístup. Vytváříme řešení zvyšující životní úroveň, komfort bydlení a chránící životní prostředí. Naším cílem vždy bylo a je navrhovat inteligentní systémy (nejen) pro vytápění tak, aby se daly použít téměř ve všech oblastech stavebnictví. Stále pracujeme na zvyšování technické úrovně a kvality svých výrobků a rozšiřujeme oblast jejich použití.

Aktuálně hledáme posilu do oddělení zahraničního obchodu.

Chcete být součástí našeho týmu? Zašlete nám přihlášku, strukturovaný životopis mailem na LKuchynka@ac-heating.cz.
Ing. Lubomír Kuchynka

AC Heating - tepelná čerpadla s invertorem
logo AC Heating - tepelná čerpadla s invertorem

Společnost KUFI INT je česká firma, která vyrábí a instaluje tepelná čerpadla AC Heating Convert AW. Naše tepelná čerpadla vytápí rodinné domy, bytové domy, školy, školky, administrativní budovy a průmyslové haly. Máme za sebou stovky instalací tepelných ...

 
 
Reklama