Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Jen dvoudenní KURS RES-CERT se zkouškou 406 se koná 6. a 7.12.2018 v Brně!

Datum: 23.11.2018 02:03  |  Organizace: Asociace pro využití tepelných čerpadel  |  Firemní zpráva

Jak za 2 dny získat 5 dní a zkoušku profesní kvalifikace?

Asociace pro využití tepelných čerpadel
Slavíkova 26
130 00 Praha 3

tel.:+420 721 363 610
e-mail:
web:www.avtc.cz
RES-CERT

Asociace pro využití tepelných čerpadel vyhlašuje v rámci vzdělávacích aktivit pro rok 2018 další unikátní kurs, ve kterém za dva dny získáte znalosti o tepelných čerpadlech odpovídající pěti dnům studia a navíc zkoušku podle zákona 406/2000 Sb.

Jak je to možné? Před vlastním termínem přednášek (dva výukové dny: čtvrtek a pátek) budou mít účastníci k dispozici část výukového textu na internetu, tzv. „e-learning“. Z pohodlí domova, či na cestách si základy probíraného učiva prostudují a na konci kapitoly si krátkým testem ověří, jestli problematice porozuměli správně. Až potom se dostaví na dva dny do Brna, kde proběhnou přednášky, praxe u třech tepelných čerpadel a v pátek po poledni proběhne zkouška.

Kurz bude zaměřen na:

  • tepelná čerpadla, zdroje tepla, geologii, chladiva
  • marketing, kalkulace nákladů, a platnou legislativu
  • tepelná čerpadla a otopný systém, regulaci, ohřev vody
  • instalace a montážní místo
  • dále pak na údržbu a servis

Je tedy pouze na vás, zdali využijete tohoto odborného kurzu, jehož hlavním úkolem je připravit účastníky na zkoušky. Zkoušky je možné složit u autorizované osoby, kterou byla vybrána i naše asociace.

DATUM KONÁNÍ KURZU JE 6.-7.12.2018 A ZKOUŠKY DLE ZÁKONA 406/2000 Sb. SE KONAJÍ 7.12.2018 OD 12:00.

MÍSTO KONÁNÍ: STŘEDNÍ POLYTECHNICKÁ ŠKOLA BRNO (JÍLOVÁ 36, BRNO)

ZVÝHODNĚNÁ CENA ZA KURZ včetně zkoušek činí pro členy AVTČ a CTI 6 500 Kč, pro nečleny 8 000 Kč (v ceně je zahrnutý e-learning a přístup ke studijním materiálům na internetu). CENA ZKOUŠEK samotných je 5.000 Kč.

Platbu lze provést pouze předem. Po zaplacení dostane účastník přístup k e-learningu a výukovým materiálům. Účastníci si hradí výdaje spojené s ubytováním. Ubytování je možné domluvit v hotelu blízko školy.

Přihlaste se na Povinné zkoušky 406 + KURZ RES-CERT O TEPELNÝCH ČERPADLECH hned na e-mailové adrese: kurz@avtc.cz ! Těšíme se na viděnou!!!

viadrus130let
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Výměny kotlů – nové téma na TZB-info

19.3.2019 | Ing. Zdeněk Lyčka
Termín povinných výměn kotlů třídy 1 a 2 na pevná paliva se blíží. Proto TZB-info soustředí potřebné informace do společného tématu s cílem pomoci a ulehčit rozhodování.

ISH 2019: Budoucnost podle Viessmann

19.3.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Vedoucí výrobce tepelné techniky představil na mezinárodním veletrhu ISH současnost a své vize, jak být úspěšný i v příštích letech.

Ultra klidné tepelné čerpadlo pro vytápění a chlazení – UltraSource®

18.3.2019 | Hoval spol. s r.o.
Tato tepelná čerpadla jsou navržena s ohledem na požadavky bydlení. Jedná se o velmi účinné řešení, přesto ale velmi tiché s hladinou hluku pouze 28 dB(A) ve vzdálenosti 3 m.

ISH Frankfurt 2019: Budoucnost podle Bosch Thermotechnik

14.3.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Budoucnost tepelné techniky je, jak ukazuje společnost Bosch Thermotechnika, úzce propojena s všemi toky energií v budovách i jejich okolí. Základem jsou energeticky efektivní prvky, které musí být inteligentně řízeny s ohledem na činnost prvků ostatních. A to jak v rámci jednoho domu, tak i obce, města atp. Napomáhá k tomu zásadní přechod na elektrickou energii a decentralizace zdrojů.
Zdroj: článek Digitalizace od základu mění plynárenské řemeslo

Selháváme v digitálním vzdělávání

13.3. 0:30   Již nyní kotelny i kotle běží s dálkovou správou, která ulehčuje servis. A topenáři musí umět vše nejen zapojit, ale i používat. Klempíř nebo kominík bude brzy před šplháním na střechu používat drony. více >>>

Témata 2019

Partneři - Tepelná čerpadla

CAD a BIM knihovny

Odborný garant

Ing. Tomáš Straka, Ph.D.
Asociace pro využití tepelných čerpadel

Partneři - Vytápění

Doporučujeme