Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Produkty pro novou podporu C.3.8 a poslední vlny kotlíkových dotací

Datum: 19.2.2019 4:26  |  Organizace: SunnyCold  |  Firemní zpráva

Ideální propojení fotovoltaiky s tepelným čerpadlem od jednoho výrobce pro podporu C.3.8, které je vhodné i pro poslední vlny kotlíkových dotací s možností rozšíření do budoucna.

SunnyCold
Myslíkova 14
395 01 Pacov

e-mail:
web:www.sunnycold.cz

Produkty pro novou podporu C.3.8 a poslední vlny kotlíkových dotací

Náš instalační partner Rekupera nabízí zvýhodněné ceny na naše produkty Airsun. Ty jsou plně certifikované pro podpory Nové Zelené Úsporám včetně nového programu C.3.8, tedy spojení tepelného čerpadla s fotovoltaickou elektrárnou. Pro získání nabídky vyplňte poptávkový formulář na https://rekupera.cz/novy-zakaznik.
Jako jedni z mála na trhu máme zařízení s vlastním softwarovým řešením na propojení tepelného čerpadla a hybridní fotovoltaické elektrárny a je tedy možné na naše zařízení čerpat novou dotaci C 3.8. na částku 155 000 Kč , kterou je možné kombinovat s dotací 2.7. kde je možné získat na tepelné čerpadlo dalších 65 000 Kč. Celkem tedy Váš zákazník může získat až 220 000 Kč. Nebo je možné spojit s kotlíkovou dotací a celková dotace je až 285 000 Kč což může být až 80% nákladů.
Jen vzorově za TČ o výkonu 10 kW a hybridní FVE o instalovaném výkonu 3,6 kWp vč. montáže zákazník zaplatí cca 440 000 Kč vč. DPH a po odečtení dotace má náklad tedy pouze cca 220 000 Kč.
Naše hybridní FVE je jednoduché instalovat, vnitřní jednotka obsahuje vše potřebné, na střechu se nainstalují fotovoltaické moduly a propojí se kabeláž. Instalace zhruba na jeden den pro 2-3 montážníky.
Pokud se instaluje TČ i FVE od naší firmy má zákazník obě zařízení v jednom uživatelském rozhraní. Díky cloudovému řešení a vzdálené správě, je 95% možných problémů možné vyřešit na dálku.
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Související z oboru

Ekodesign kotlů na pevná paliva – uvádění výrobků na trh a do provozu od 1. 1. 2020

25.5.2019 | Ing. Zdeněk Lyčka
1. lednem roku 2020 ze změní podmínky pro uvádění kotlů na pevná paliva na trh. Autor upozorňuje na nutnost správně chápat význam a vztah pojmů uvedení na trh a uvedení do provozu.

Kotlíkové dotace – na co si dát pozor v žádosti a ve vyúčtování

24.5.2019 | Ing. Zdeněk Lyčka, Mgr. Lucie Hochmanová
Autoři podle přednášky na semináři ke Kotlíkovým dotacím v Moravskoslezském kraji uvádí nejčastěji se vyskytující chyby v žádostech o dotaci, které brání vyplacení dotace, případně zbytečně termín proplacení prodlužují.

Požární bezpečnost komínů se zaměřením na prostup hořlavou konstrukcí

21.5.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění, Ing. Jiří Vrba, Schiedel, s.r.o.
S nástupem standardu budov s téměř nulovou potřebou energie souvisí potřeba utěsnit v domě všechny spáry, včetně těch nacházejících se okolo komína. Požárně bezpečné řešení nevyplývá ze štítkového zařazení komína podle norem, ale opírá se o doporučený způsob daný výrobcem, říká v rozhovoru pro TZB-info Ing. Vrba.
Zdražení tepla z domovních plynových kotelen - ministerstvo financí zvyšuje daň

Zdražení tepla z domovních plynových kotelen - ministerstvo financí navrhuje zvýšit daň

18.5.2019 | redakce
Novela daňových zákonů mimo jiné ruší osvobození zemního plynu spotřebovaného takzvanými domovními kotelnami. Ministerstvo financí chce díky daňovým změnám vybrat 10 miliard navíc, od této úpravy si slibuje 0,2 miliardy Kč.

Obnovený Libušín vytápí tepelná čerpadla

17.5.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Rekonstrukce vyhořelé národní panátky, útulny Libušín na Pustevnách, vstoupila do posledního roku realizace. Článek je zaměřen na rekonstrukci soustavy vytápění, která je založena na tepelných čerpadlech země-voda značky Vaillant.
diskuse: 1 příspěvek, 19.05.2019 23:40

Témata 2019

Partneři - Tepelná čerpadla

Tabulky a výpočty

Odborný garant

Ing. Tomáš Straka, Ph.D.
Asociace pro využití tepelných čerpadel

Partneři - Vytápění