Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Produkty pro novou podporu C.3.8 a poslední vlny kotlíkových dotací

Datum: 19.2.2019 4:26  |  Organizace: SunnyCold  |  Firemní zpráva

Ideální propojení fotovoltaiky s tepelným čerpadlem od jednoho výrobce pro podporu C.3.8, které je vhodné i pro poslední vlny kotlíkových dotací s možností rozšíření do budoucna.

SunnyCold
Myslíkova 14
395 01 Pacov

e-mail:
web:www.sunnycold.cz

Produkty pro novou podporu C.3.8 a poslední vlny kotlíkových dotací

Náš instalační partner Rekupera nabízí zvýhodněné ceny na naše produkty Airsun. Ty jsou plně certifikované pro podpory Nové Zelené Úsporám včetně nového programu C.3.8, tedy spojení tepelného čerpadla s fotovoltaickou elektrárnou. Pro získání nabídky vyplňte poptávkový formulář na https://rekupera.cz/novy-zakaznik.
Jako jedni z mála na trhu máme zařízení s vlastním softwarovým řešením na propojení tepelného čerpadla a hybridní fotovoltaické elektrárny a je tedy možné na naše zařízení čerpat novou dotaci C 3.8. na částku 155 000 Kč , kterou je možné kombinovat s dotací 2.7. kde je možné získat na tepelné čerpadlo dalších 65 000 Kč. Celkem tedy Váš zákazník může získat až 220 000 Kč. Nebo je možné spojit s kotlíkovou dotací a celková dotace je až 285 000 Kč což může být až 80% nákladů.
Jen vzorově za TČ o výkonu 10 kW a hybridní FVE o instalovaném výkonu 3,6 kWp vč. montáže zákazník zaplatí cca 440 000 Kč vč. DPH a po odečtení dotace má náklad tedy pouze cca 220 000 Kč.
Naše hybridní FVE je jednoduché instalovat, vnitřní jednotka obsahuje vše potřebné, na střechu se nainstalují fotovoltaické moduly a propojí se kabeláž. Instalace zhruba na jeden den pro 2-3 montážníky.
Pokud se instaluje TČ i FVE od naší firmy má zákazník obě zařízení v jednom uživatelském rozhraní. Díky cloudovému řešení a vzdálené správě, je 95% možných problémů možné vyřešit na dálku.
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Výměny kotlů – nové téma na TZB-info

19.3.2019 | Ing. Zdeněk Lyčka
Termín povinných výměn kotlů třídy 1 a 2 na pevná paliva se blíží. Proto TZB-info soustředí potřebné informace do společného tématu s cílem pomoci a ulehčit rozhodování.

ISH 2019: Budoucnost podle Viessmann

19.3.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Vedoucí výrobce tepelné techniky představil na mezinárodním veletrhu ISH současnost a své vize, jak být úspěšný i v příštích letech.

Ultra klidné tepelné čerpadlo pro vytápění a chlazení – UltraSource®

18.3.2019 | Hoval spol. s r.o.
Tato tepelná čerpadla jsou navržena s ohledem na požadavky bydlení. Jedná se o velmi účinné řešení, přesto ale velmi tiché s hladinou hluku pouze 28 dB(A) ve vzdálenosti 3 m.

ISH Frankfurt 2019: Budoucnost podle Bosch Thermotechnik

14.3.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Budoucnost tepelné techniky je, jak ukazuje společnost Bosch Thermotechnika, úzce propojena s všemi toky energií v budovách i jejich okolí. Základem jsou energeticky efektivní prvky, které musí být inteligentně řízeny s ohledem na činnost prvků ostatních. A to jak v rámci jednoho domu, tak i obce, města atp. Napomáhá k tomu zásadní přechod na elektrickou energii a decentralizace zdrojů.
Zdroj: článek Digitalizace od základu mění plynárenské řemeslo

Selháváme v digitálním vzdělávání

13.3. 0:30   Již nyní kotelny i kotle běží s dálkovou správou, která ulehčuje servis. A topenáři musí umět vše nejen zapojit, ale i používat. Klempíř nebo kominík bude brzy před šplháním na střechu používat drony. více >>>

Témata 2019

Partneři - Tepelná čerpadla

technická podpora výrobců

Odborný garant

Ing. Tomáš Straka, Ph.D.
Asociace pro využití tepelných čerpadel

Partneři - Vytápění

Doporučujeme