Představení AVTČ

Datum: 8.4.2017  |  Autor: redakce  |  Zdroj: přednáška Ing. Tomáše Straky, Ph.D.

Česká Asociace pro využití tepelných čerpadel AVTČ stála u zrodu asociace evropské European Heat Pump Association a má tak unikátní tradici. 73 členských organizací, výrobců i dovozců, realizuje 80 % českého trhu.

Pro zájemce o tepelná čerpadla má velký význam značka kvality EHPA, neboť její nositelé zaručují ověřený standard technický, ale i standard následných servisních služeb, zajištění náhradních dílů aj.

Certifikovaný dodavatel tepelných čerpadel je označení, kterým AVTČ začala odlišovat instalační firmy, které z jejího pohledu zaručují odbornou práci. Neboť i kvalitní tepelné čerpadlo nebude plnit očekávání, pokud není vhodně instalováno. Získání certifikátu je podmíněno i následným ověřením spokojenosti zákazníka.

AVTČ spolupracuje se zájmovými skupinami zaměřenými na využití obnovitelných zdrojů, státními orgány atd.

 

Hodnotit:  

Datum: 8.4.2017
Autor: redakceSdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2018

Partneři - Tepelná čerpadla

logo SINCLAIR
logo CARRIER
logo VAILLANT
logo PZP
logo STIEBEL ELTRON
logo MasterTherm

Odborný garant

Ing. Tomáš Straka, Ph.D.
Asociace pro využití tepelných čerpadel

Partneři - Vytápění

logo DANFOSS
logo GEMINOX
logo FV PLAST
logo ENBRA
logo THERMONA

Doporučujeme

 
 

Aktuální články na ESTAV.czLesy ČR zvýší investice do vodních staveb o polovinu na 300 mil.Webinář: Otázky a odpovědi z Wienerberger fóra 2018 - Tepelná technikaČisté tržby mezinárodního koncernu Lindab v roce 2017 vzrostly na 826,6 mil. EURBřeclavská nemocnice vsadila na energetické úspory. Ročně na energiích ušetří okolo 40 %