Panasonic představuje tepelné čerpadlo Aquarea All In One T-CAP generace H pro extrémní podmínky

Datum: 24.11.2017  |  Organizace: Panasonic (divize tepelná čerpadla a klimatizace)  |  Firemní článek

Panasonic upravil tepelné čerpadlo Aquarea All In One tak, aby poskytovalo vyšší účinnost při velmi nízkých venkovních teplotách. Nejnovější systém může produkovat teplou užitkovou vodu (až 60 °C) a pracovat při extrémních podmínkách, a to se spolehlivým výkonem při venkovních teplotách až -28 °C.

Panasonic (divize tepelná čerpadla a klimatizace)
Thámova 13
186 00 Praha 8

tel.:+420 236 032 511, call centrum +420 236 032 911
e-mail:
web:www.aircon.panasonic.eu/CZ_cs/

Panasonic Aquarea All In One T-CAP Generace H v bodech:

  • Pracuje při extrémních venkovních teplotách až -28 °C
  • Udržuje konstantní kapacitu bez použití záložního zdroje až do -20 °C
  • Snadná instalace a údržba

Aquarea All In One T-CAP řešící vytápění, chlazení a ohřev teplé vody v kompaktním balení, je ideální jak pro nové domy, tak i modernizaci stávajících topných systémů. Potrubí je nyní umístěno na spodní straně jednotky, čímž je i samotná instalace výrazně jednodušší.

Klíčovou výhodou nového čerpadla Aquarea All In One T-CAP je právě rychlost montáže – díky inteligentnímu designu se systém může pochlubit nejrychlejší dobou instalace na trhu. Vedle zřejmých výhod, které šetří čas, poskytuje rychlá montáž snížení nákladů a minimalizuje chyby při instalaci.

Nová Aquarea All In One T-CAP přináší i vylepšení a zjednodušení údržby, protože se elektrické obvody nachází v přední části vnitřní jednotky. Navíc je nová nerezová nádrž zcela bezúdržbová.

Toto vysoce účinné zařízení je schopno vyrábět teplou užitkovou vodu do 60 °C a udržovat konstantní kapacitu bez nutnosti použití externího kotle až do -20 °C. Kromě toho menší velikost vnitřní jednotky (pouze 1,8 m x 0,6m x 0,72 m) vytváří z All In One T-CAP atraktivní řešení pro nové stavby nebo rekonstrukce projektů v oblastech s chladnějším podnebím.

Pro vice informací navštivte www.aircon.panasonic.eu.

Panasonic Aquarea All In One T-CAP Generace H v interiéru
Panasonic Aquarea All In One T-CAP Generace H v interiéru
Panasonic Aquarea All In One T-CAP Generace H
Panasonic Aquarea All In One T-CAP Generace H

 

Témata 2018

Partneři - Vytápění

logo THERMONA
logo ENBRA
logo FV PLAST
logo GEMINOX
logo DANFOSS

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme

 
 

Aktuální články na ESTAV.czLesy ČR zvýší investice do vodních staveb o polovinu na 300 mil.Webinář: Otázky a odpovědi z Wienerberger fóra 2018 - Tepelná technikaČisté tržby mezinárodního koncernu Lindab v roce 2017 vzrostly na 826,6 mil. EURBřeclavská nemocnice vsadila na energetické úspory. Ročně na energiích ušetří okolo 40 %