Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Digital scroll - novinka společnosti HOTJET na Aqua-thermu 2010

HOTJET uvádí na trh nejmodernější způsob modulace výkonu tepelných čerpadel s technologií digital scroll od firmy Copeland. Ačkoliv většina instalací si vystačí s klasickým tepelným čerpadlem, jsou situace, kdy se může regulace výkonu tepelného čerpadla hodit.

"Digital scroll v tepelném čerpadle je rozhodně lepší než frekvenční měnič, překonává jej ve všech parametrech."
Dr. John McKelly, Refrigerant Journal 2010

Ano, s panem Johnem McKellym souhlasíme a proto uvádíme na trh nejmodernější způsob modulace výkonu tepelných čerpadel s technologií digital scroll od firmy Copeland.

Důležité je, že s Hotjet nejste limitováni a můžete po konzultaci s našimi odborníky zvolit nejvhodnější řešení. Naše nejširší a komplexní nabídka tepelných čerpadel je toho zárukou.

Jaké jsou tedy výhody digital scrollu oproti inverterovým tepelným čerpadlům?

  • O mnoho méně dílů. Kde nic není, nemůže se nic pokazit!
  • Větší rozsah regulovatelnosti výkonu od 10% do 100%.
  • Není frekvenční měnič, nejsou ztráty z jeho provozu a interference v elektrické síti.

Tepelné čerpadlo s digital scroll, vzniklé modifikací populárního HOTJET 15ASK, je kromě jiného vybaveno elektronickým expanzním ventilem Alco a technologií JLV (což znamená: "Ještě Lepší Výkon").

Ostatní oceňované vlastnosti, jako je třeba celonerezový kryt a regulace Siemens RVS ve standardní dodávce, zůstaly zachovány.


Tepelné čerpadlo HOTJET ask
 
Regulátory v TČ HOTJET

Samozřejmostí je naše hezká, česká cena a komplexní balík projekčních, instalačních i servisních služeb.

Na rozdíl od drtivé většiny konkurenčních systémů je naše tepelné čerpadlo od počátku konstruováno jako tepelné čerpadlo. Mnohá naše konkurence dělá z hrušek jablka a používají převlečené klimatizační jednotky. Navíc je výsledný produkt dražší.


Tepelné čerpadlo HOTJET w voda-voda

HOTJET je dynamicky se rozvíjející česká společnost, navrhující a vyrábějící tepelná čerpadla s exportními aktivitami po celé Evropě.

Pro více informací nás navštivte na Aqua-thermu 2010, stánek č. 654, hala 6 nebo pište na info@hotjet.cz.

Katalog produktů (PDF)

HOTJET CZ, s. r. o.
logo HOTJET CZ, s. r. o.

Největší český výrobce tepelných čerpadel s rozsáhlou dodavatelskou sítí montážních firem. Nabízí chytré a spolehlivé řešení pro úsporné vytápění domácností, rodinných domů, bytových domů, ale i průmyslových hal, hotelů, rekreačních zařízení či bazénů.