Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Retrodesign je IN! Článkové radiátory ATOL slaví úspěch

Datum: 3.11.2018 4:39  |  Organizace: ISAN Radiátory s.r.o.  |  Firemní zpráva

Každý zná vzhled klasických litinových radiátorů z dob minulých. V jednoduchosti je síla, a proto osvědčené konstrukční řešení odolává času, změnám stylů i společenských zřízení.

ISAN Radiátory s.r.o.
Poříčí 26
678 01 Blansko

tel.:800 900 505, 516 489 138
e-mail:
web:www.isan.cz

Retrodesign je IN! Článkové radiátory ATOL slaví úspěch

To dokazuje článkový radiátor ATOL, který do svého portfolia před časem zařadila společnost ISAN, tradiční tuzemský výrobce otopných těles. Novinka s elegantním a žádaným retrodesignem je vyrobena z lehkých ocelových článků, které umožňují optimální cirkulaci topného média s vysokou účinností přenosu tepla. Vysoké výkony radiátorů ATOL jsou žádanou předností zejména při rekonstrukcích starších bytových prostor, zákazníci je ale také často volí do nízkoteplotních systémů.

Elegantní a jednoduchý
A proč je toto otopné těleso tolik oblíbené? ATOL je elegantním, jednoduchým radiátorem s příjemně hladkým povrchem. Jeho praktický tvar umožňuje snadné čištění i následnou údržbu, navíc oblé profily snižují riziko úrazu na minimum. Výhodou je také široký výběr barevných provedení i nespočet kombinací výšek a počtů článků. Zde musíme zmínit netradiční, avšak zákazníky velmi poptávanou variantu s bezbarvým lakem, která ATOLu nadmíru sluší. Výrobce nabízí celkem 24 variant připojení těchto radiátorů k vodnímu okruhu. Radiátor je možno namontovat na různé typy stěn i na podlahu za pomoci kotvicích nožek.
Otopná lavice
Pro veřejné budovy, chodby, tělocvičny nebo vstupní prostory je možné dodat radiátor ATOL v provedení otopné lavice, kdy má těleso skryté připojovací armatury, stabilní nohy a masivní dřevěnou desku z buku.
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Výměny kotlů – nové téma na TZB-info

19.3.2019 | Ing. Zdeněk Lyčka
Termín povinných výměn kotlů třídy 1 a 2 na pevná paliva se blíží. Proto TZB-info soustředí potřebné informace do společného tématu s cílem pomoci a ulehčit rozhodování.

ISH 2019: Budoucnost podle Viessmann

19.3.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Vedoucí výrobce tepelné techniky představil na mezinárodním veletrhu ISH současnost a své vize, jak být úspěšný i v příštích letech.

Ultra klidné tepelné čerpadlo pro vytápění a chlazení – UltraSource®

18.3.2019 | Hoval spol. s r.o.
Tato tepelná čerpadla jsou navržena s ohledem na požadavky bydlení. Jedná se o velmi účinné řešení, přesto ale velmi tiché s hladinou hluku pouze 28 dB(A) ve vzdálenosti 3 m.

ISH Frankfurt 2019: Budoucnost podle Bosch Thermotechnik

14.3.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Budoucnost tepelné techniky je, jak ukazuje společnost Bosch Thermotechnika, úzce propojena s všemi toky energií v budovách i jejich okolí. Základem jsou energeticky efektivní prvky, které musí být inteligentně řízeny s ohledem na činnost prvků ostatních. A to jak v rámci jednoho domu, tak i obce, města atp. Napomáhá k tomu zásadní přechod na elektrickou energii a decentralizace zdrojů.
Zdroj: článek Digitalizace od základu mění plynárenské řemeslo

Selháváme v digitálním vzdělávání

13.3. 0:30   Již nyní kotelny i kotle běží s dálkovou správou, která ulehčuje servis. A topenáři musí umět vše nejen zapojit, ale i používat. Klempíř nebo kominík bude brzy před šplháním na střechu používat drony. více >>>

Témata 2019

technická podpora výrobců

Partneři - Vytápění

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme