Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Schiedel s novou tváří

Datum: 9.4.2019 02:01  |  Organizace: Schiedel, s.r.o.  |  Firemní zpráva

Společnost Schiedel, přední výrobce komínových systémů se od 1.4. letošního roku pyšní novým logem, díky kterému zcela jasně přiznává svou příslušnost ke skupině Standard Industries – globální společnosti slučující přední výrobce napříč stavebním průmyslem.

Schiedel, s.r.o.
Horoušanská ul. 286
250 81 Nehvizdy

tel.:326 999 011
e-mail:
web:www.schiedel.com  www.chytrykomin.cz 

Po více než 14 letech přichází nové čtvercové logo, s novou žlutou barvou, které přináší společnosti Schiedel moderní a svěží vzhled, přičemž základní hodnoty společnosti – především důraz na kvalitu a inovaci – zůstávají.

Schiedel věří, že nové, výraznější ztvárnění značky přispěje k jednoznačnému odlišení se od konkurence, kterému vévodí vysoká kvalita materiálů a provedení, ale také ještě více utkví v očích zákazníků i obchodních partnerů.

Společnost Schiedel vznikla před více než 70 lety v Německu, v České republice působí již 26. rokem. S týmem 16 obchodních zástupců a více než 500 prodejních partnerů po celé České republice, se řadí mezi jedny z nejvíce dostupných dodavatelů komínových systémů v Česku.

V celoevropském měřítku je Schiedel jedničkou v komínových systémech, a to nejen díky objemu prodejů, ale především díky špičkové kvalitě svých komínových systémů při zachování jednoduché montáže (kterou zákazník zvládne i svépomocí).

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Související z oboru

Zajímavosti z ISH 2019 – díl 2.

24.4.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Veletrh ISH 2019 byl plný technických zajímavostí. Přinášíme druhou část výběru novinek, které nás zaujaly.

K výměně kotle pomůžou kotlíkové dotace i půjčky

24.4.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Obcím ve třech nejvíce imisně zatížených krajích se nabízí možnost získat doplňující prostředky do svého rozpočtu na realizaci ekologických opatření. Mohou si ponechat finance od občanů, kteří se zapojí do třetí vlny kotlíkových dotací a vezmou si na to půjčku od státu.

Zajímavosti z ISH 2019 – díl 1.

23.4.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Veletrh ISH 2019 byl plný technických zajímavostí. Přinášíme výběr novinek, které nás zaujaly.

Čištění otopných soustav nebo klamání zákazníků?

15.4.2019 | Ing. Vladimír Galád
Autor analyzuje sliby spojené s nabídkou chemického čistění otopných soustav. Rozebírá fyzikální podmínky v reálném provozu a z nich odvozuje, zda může mít chemické čištění, odstraňování nánosů, pozitivní následky.
diskuse: 7 příspěvků, poslední 22.04.2019 07:35

Poslední šance na levný plynový kotel

11.4.2019 | redakce
Redakce TZB-info natáčela komentáře k výměně kotlů, o bezúročných „kotlíkových půjčkách“ a o soutěži s výhrou 3 x 250.000 Kč na rekonstrukci kotelny. Zajímala nás podpora plynárenských společností a MŽP v návaznosti na třetí a zároveň poslední vlnu kotlíkových dotací.

Témata 2019

technická podpora výrobců

Partneři - Vytápění

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme