Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Přijďte s námi oslavit 30 let společnosti FV – Plast!

Toto významné jubileum oslaví se zákazníky a návštěvníky při příležitosti březnového veletrhu AQUATHERM v Praze, kde tradičně představí celou škálu svých produktů včetně novinek v sortimentu.

Přijďte nás podpořit při návštěvě 23. ročníku mezinárodního odborného veletrhu technického zařízení, techniky prostředí a technologií pro energeticky efektivní budovy Aquatherm Praha. Těšíme se na Vás v hale 5 na stánku číslo 510 od úterý 3. března do pátku 6. března 2020 v areálu výstaviště PVA Expo Praha Letňany.

Po vyplnění registračního formuláře, který najdete na webových stránkách, dostanete na Váš email poukázku na vstupenku, kterou po příchodu na veletrh zdarma vyměníte za registrační kartu návštěvníka (vstupenku). Při Vaší registraci nezapomeňte prosím uvést náš Kód partnera, který je 2055100.

Největším dárkem pro nás bude Vaše účast!

FV - Plast, a.s.
logo FV - Plast, a.s.

FV Plast, a.s. vyrábí a dodává špičkové plastové trubky a tvarovky pro rozvody studené i teplé vody, vytápění i chlazení. Novinkou je energeticky úsporný systém FV Klima pro stropní chlazení bez průvanu a hluku, které je vhodné pro novostavby či rekonstrukce.

 
 
Reklama